Tıp teknolojisi alanındaki üretim süreçleri diğer endüstrilerdeki standartları kat be kat aşan en yüksek düzeyde standartlara tabidirler. Yüzeylerin yalnızca temiz olması yetmez, tamamen tertemiz veya steril olmalıdırlar. Tıp teknolojisindeki hazırlık süreçleri ayrıca çok güvenilir ve çok hassas olarak tekrarlanabilir olmalıdır.

Baskı mürekkeplerinin tutunmasını iyileştirmek için uygulanan plazma hazırlığı tıp teknolojisinde uzun zamandır yaygın olan bir yöntemdir. Plasmatreat firması Openair® plazma ile bir adım ileri gidiyor.

Medizintechnik

Openair® plazma yöntemi sert-yumuşak bileşiklerin etkili yapışmasını, diyaframların (filtre ajanlarının) donatılmasını ve plastik yüzeylerin plazma ile işlevsel hale getirilmesini sağlar. Üstelik bunların hepsini plazma sterilizasyonu ya da plazma dezenfeksiyonu sayesinde steril olarak yapar.

plazma yüzey modifikasyonunun avantajları:

  • Kuru, fiziksel plazma işleme ile kolay süreçler
  • Ön işlem parametrelerinin güvenli tekrar edilebilir olması
  • PES (plazma emisyon spektroskopi) sayesinde %100 proses kontrolü

Gira

Tıp teknolojilerinde Openair plazma

Tıp teknolojileri için bileşenlerin plastik enjeksiyon dökümü teknolojisinde, ölçülere bağlı ve optik kalite büyük önem taşımaktadır.

Referans Hikayeleri Okuyun

/Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Medizintechnik, /Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts

ilgili basın makaleleri

Sivil güvenlik amaçlı araştırma: DBD Plazma ile Dekontaminasyon

MEDICINE & TECHNOLOGY No.1 [11].2019)
belgeyi aç

Sivil Korumada Plazma

WERKSTOFFE (Nr. 5 [9-10] /2019)
belgeyi aç

Biyolojik felaketlerde plazma

WOMAG (8/2019)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.