Enjektör iğneleri için Openair® plazma işleme: İğne göbeği yapıştırma, baskıya hazırlama ve nano kaplama

Tek kullanımlık şırıngaların ve iğnelerin gövdeleri apolar plastikten üretilen yığın ürünlerdir. Bu da şırıngaların yapıştırma, baskı ve işlevsellik kazandırılması bakımından işlenmesi ve bitmiş ürün haline getirilmesini zorlaştırmaktadır. Openair® plazma işleme bunun için çok kolay ve çok yönlü çözümler sunmaktadır.

Paslanmaz çelik iğnelerle polipropilen şırıngaların birleştirilmesi.
Bedruckte Spritzen
Berrak ve çizilmez baskı için poliolefinlere plazma işlemi

Plazma işlemenin avantajları:

  • Güvenli yapıştırma. İğne göbeklerinin seçici ön işleme tabi tutulması şırınga ve iğnenin güvenle yapıştırılmasını sağlar.
  • En iyi mürekkep tutunması. Şırıngalar baskıya girmeden önce apolar plastiğin geniş yüzeyli plazma işlemine tabi tutulması sayesinde yüzey gerilimi artırılır. Bu da baskı mürekkeplerinin güvenli tutunmasını sağlar.
  • İşlevsel nano kaplama. Şırıngaların iç yüzeylerinin PlasmaPlus® yöntemiyle kaplanması şırınga pistonunun sürtünmesiz çalışmasını sağlar.
/Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Medizintechnik, /Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts

ilgili basın makaleleri

Çığır açıcı –
Tıbbi teknolojiler için AB plazma

MEDPLAST 2019
belgeyi aç

Tıbbi Teknoloji: Dayanıklı ve zehirsiz kaplamalarının inline üretimi

KUNSTSTOFFE INTERNATIONAL (2016/04)
belgeyi aç

Tıbbi teknoloji: Milimetrik fonksiyonel nano kaplama

MPN (2/2014)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.