Odak noktası: PlasmaPlus® Plasmatreat'te Araştırma ve Geliştirme

Şirketin kuruluşundan beri inovasyon konusu, Plasmatreat'in tüm faaliyetlerinde odak noktasını oluşturmuştur. Bugün de, yeni plazma teknolojilerinin ve uygulamalarının geliştirilmesi en temel görevimiz olmaya devam etmektedir. Günbegün müşterilerimizin fikirlerini ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, onlar için aktif bir şekilde özel araştırma ve geliştirme projeleri yürütmekteyiz. İşte geleceğin metotlarını ve ürünlerini geliştirmemizin temelinde yatan neden bu.

Plasmatreat personelinin %10'dan fazlası Araştırma & Geliştirme bölümünde çalışıyor

Plasmatreat'te Araştırma & Geliştirme, fiziksel temelleri, elektronik gelişimini ve süreç mühendisliğini kapsamaktadır. Bu yapı, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha ön hazırlık aşamasında donanım geliştirmeden kimyaya kadar geniş bir 'temel esaslar' yelpazesi sunan tek şirket olmamızı sağlamıştır. 

Almanya Federal Eğitim Bakanlığı (BMBF) Konfederasyonu Projesi EFFICOAT

Otomobillerin geleceği - hafif yapı ve plazma kaplama ile yeni malzeme bileşimlerine

Otomobil üretiminde geleneksel sac yapı şeklinin yerini yeni hafif yapı teknolojileri alıyor. Bununla birlikte ilave olarak önemli ölçüde kaynak tasarrufunda bulunulacak. Bir plazma kaplama ile yeni kompozit malzemeler, solvent bazlı primerler olmadan güvenilir bir şekilde yapıştırılabilmektedir.

Referans Hikayeleri Okuyun

Almanya Federal Eğitim Bakanlığı (BMBF) Konfederasyonu Projesi PROTECT-SELECT

PlasmaPlus® bariyer kaplaması ile elektronik parçaların seçici korozyon koruması

PlasmaPlus® yöntemi ile elektronik yapı elemanlarını ve özellikle iletken plakaları kullanıldıkları yere bağlı olarak korumak için ince, şeffaf, izole eden plazma polimer, eskimeye karşı koruyucu katmanlar başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.

Referans Hikayeleri Okuyun

Fraunhofer IFAM

En başından beri ortaklık

Plasmatreat, 90'lı yılların ortasından beri endüstriyel yapıştırma teknolojileri alanında Avrupa'nın en büyük bağımsız araştırma enstitüsü olan Fraunhofer IFAM ile stratejik bir ortak olarak birlikte çalışmakta ve bir arada çok sayıda proje geliştirmektedir.

Referans Hikayeleri Okuyun

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.