Ambalaj sanayindeki trendi tasarım ve kaliteye dair giderek artan beklentiler belirliyor. Üreticiler satışlarını artırmak için giderek daha fazla High-Glossy baskı, Softtouch vernik (dokunuş) veya hologram baskı gibi iyileştirilmiş uygulamalara yöneliyorlar. Saydam ve pencereli ambalajlarda ise özel malzeme kombinasyonları ortaya çıkmaktadır.

Bu malzemeler uygun bir maliyetle, yüksek hızlarda ve her şeyden önce güvenilir bir şekilde birbirleriyle birleştirilmelidir. Bunun için çok dayanıklı ve performanslı bir hazırlık yöntemi gerekmektedir: Openair® plazma.

Doğrusal bütünleşik plazma aktivasyonu takip eden yapıştırma, baskı veya film kaplama gibi işlem adımları için ideal yüzey özelliklerini yaratır.

Karton ambalaj üretiminde Openair® plazmanın özel avantajları:

  • Yüksek işleme hızlarına olanak verir
  • Doğrudan yapıştırıcı uyulama işlemi önüne entegre olarak yüksek proses güvenliği sağlar
  • Sağlam, uzun ömürlü bir tekniktir
  • Proses kontrolü kolaydır
  • Uygun maliyetlidir

BOBST

Her şey yüzey gerilimine bağlı

Bobst, katlanır kutu ve oluklu mukavva endüstrisi için donanım ve hizmetlerin yanı sıra esnek malzemelerin işlenmesi alanında lider sağlayıcıdır

Referans Hikayeleri Okuyun

/Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier, /Tags/Verpackungstechnik, /Tags/Verpackungstechnik/Kartonagen-Papier

ilgili basın makaleleri

Doğru Atmosfer

C2 (3/2011)
belgeyi aç

Birinci sınıf katlamalı kutuların Openair® plazma teknolojisi sayesinde yapıştırılması

VERPACKUNGSDRUCK (1/2009)
belgeyi aç

Innovative plasma technology resolves problems in package manufacturing

P&PM (4/2008)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.