Plasmatreater AS400 laboratuar çalışmaları için en uygun koşulları sınmaktadır. Plazma laboratuar sistemi plazma temizlik, plazma aktivasyon ve nano kaplama (plazma polimerizasyon) amacıyla parametre tayini için idealdir.

Her süreç gereksinimi ve istenen malzeme özellikleri için gerekli tüm plazma parametreleri tekrarlanabilir ve seri üretime benzer şekilde değerlendirilir. Hız veya plazma nozüllerinin mesafesi gibi faktörler bilgisayar destekli olarak saptanır ve protokole kaydedilir.

AS400 opsiyonel olarak, örn. tekstil alanındaki deneyler için bir iplik sarım aparatıyla veya nonwoven malzeme veya film gibi şerit malzemelerle yapılacak deneyler için rulo sistemiyle genişletilebilir.

Önemli olan: Üretim hattının deney serileri için kesintiye uğraması gerekmez.

Openair® plazma laboratuar sistemi Plasmatreater AS 400

Kullanım alanları:

  • Yapıştırma, boyama veya baskı öncesi yüzey hazırlığı
  • Hassas temizlik
  • Polimer yüzeylerin aktivasyonu
  • Yüzeyde hidrofobik polimer katmanların oluşturulması (korozyon koruması, çizilmez kaplama)
  • Yüzeyde hidrofil polimer katmanların oluşturulması (adezyon iyileştirme)
  • Bariyer katmanların üretilmesi

CREPIM

Yenilikçi yangın koruması

Bir Fransız enstitüsü olan CREPIM, yangından korunma yönetmeliklerine tabi olan tüm endüstri türlerinde yangını önleyen malzemeler alanında uzmandır. Laboratuar, farklı türde substratların yanma davranışını iyileştirmek için PlasmaPlus® polimerizasyonunu kullanmaktadır.

Referans Hikayeleri Okuyun

/Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen, /Laboranlagen, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Laboranlagen

ilgili basın makaleleri

Krom içermeyen koruma –
Alüminyum endüstrisinde Plasmatreat

ALUMINIUM-PRAXIS (6/2018)
belgeyi aç

Yapısal yapıştırma: Plazma; çözücülerin ve pürüzleştirme süreçlerinin yerini alıyor

WERKSTOFFE in der Fertigung (Nr. 5/2017)
belgeyi aç

Solvent Yerine Plazma Teknolojisi

JOT (3/2014)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.