Plazma hazırlığı sayesinde tüm yaygın baskı yöntemlerinde daha iyi mürekkep tutunması ve en yüksek baskı kalitesi

Openair-Plasma® teknolojisi tampon baskı, serigrafi veya ofset baskı gibi yaygın tüm baskı yöntemlerinde kullanılır. Plazma işlem solventsiz mürekkeplerle yapılan baskıların tutunmasını sağlar ve polipropilen (PP), polietilen (PE), polyamid (PA), polikarbonat (PC), cam ve metaller gibi zorlu yüzeyler üzerine güvenli ve kalıcı baskı yapılabilmesine olanak tanır. Plazmanın son derece efektif olması sayesinde makine hızlarında da büyük artış olur. Hatta kap veya tüp baskılarında işleme hızının üçte bir oranında artması sağlanır.

Baskı sonuçlarının tamamında kalite iyileşmesi

Baskıdan önce Openair-Plasma® hazırlığı ile mürekkep tutunmasının iyileştirilmesi, baskı sonuçlarının yıpranmaya karşı dayanıklılığını, dokunmaya ve hava koşullarına karşı direncini artırır, renk parlaklığının mükemmel ve mürekkep uygulamasının kusursuz olmasını sağlar. Korona yöntemine kıyasla atmosferik plazmanın homojen, potansiyelsiz etki etmesi sayesinde ısıya duyarlı yüzeyler bile zarar görmeden ön işlemden geçirilebilir.

 • Baskı süreci

  Openair-Plasma®, UV dijital baskıda yapışmayı ve renk parlaklığını sağlar

  Openair-Plasma®, su bazlı mürekkeplerle bile ilave yapışma arttırıcılara gerek kalmadan UV dijital baskı için ideal koşulları oluşturur.
  devamını oku 
 • Baskı süreci

  Tampon baskıda iyileştirilmiş mürekkep yapışması ve olağanüstü baskı kalitesi

  Tampon baskı genellikle küçük, ince motifli yazı, yazıt ve dekoratif unsurları basmak için kullanılır. Baskı işleminin kendisi gibi, Openair-Plasma® ön işlemi çok çeşitli malzeme, yüzey ve şekiller üzerinde kullanılabilir.
  devamını oku 
/Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Drucken, /Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken, /Tags/Plasmabehandlung/Drucken-rechts

ilgili basın makaleleri

“Tamamen özel seri üretim” – UV mürekkep püskürtmeli baskıda plazma

WORLD OF PRINT (10/2017)
belgeyi aç

"Yuvarlak bir başarı": UV dijital baskıda yapışkanlığı döner plazma sağlıyor

KUNSTSTOFFE international (6-7/2017)
belgeyi aç

Yüzey Enerjisi Sorunu – Basınç Endüstrisinde Plazma

ISP (Industrial + Specialty Printing 2013/5)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.