2K enjeksiyon döküm ve metal insert kaplaması – Openair® plazma sızdırmaz ve güvenli birleşme sağlar

Tıbbi cihazların üretiminde yalnız sınırlı sayıda sertifikalı başlangıç malzemesi kullanılabilir. Bu nedenle özellikle 2K enjeksiyon döküm için malzeme kombinasyonları zordur. Uyumlu olmayan başlangıç malzemelerinin yine de birlikte ekstrüzyona sokulabilmesi için Openair® plazma aktivasyonu sert-yumuşak bağlantısı için güvenli bir yapışma sağlar.

Reinigung medizinischer Bauteile
Kalp-akciğer makinesi parçalarının temizlenmesi

İnsert parçaların kaplanmasında da güvenli bir tutunma önemlidir. Örneğin insertlerin üretiminde parça kalıp içine yerleştirilir ve üzerine polikarbonat enjekte edilir. Bir potansiyelsiz, döngülü Openair® plazma ışınıyla ön işlemden geçen metal insertin enjeksiyonlu dökümden önce mikron düzeyinde hassas temizlenmesi sağlanır.

Aynı zamanda plazma enerjisiyle bir yüzey aktivasyonu elde edilir. Bu sayede metal ve polikarbonat kaplama arasında mutlak sızdırmazlık sağlanır.

Gira

Tıp teknolojilerinde Openair plazma

Tıp teknolojileri için bileşenlerin plastik enjeksiyon dökümü teknolojisinde, ölçülere bağlı ve optik kalite büyük önem taşımaktadır.

Referans Hikayeleri Okuyun

/Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Medizintechnik, /Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik, /Tags/LifeSciences/Medizintechnik-rechts

ilgili basın makaleleri

Çığır açıcı –
Tıbbi teknolojiler için AB plazma

MEDPLAST 2019
belgeyi aç

Tıbbi Teknoloji: Dayanıklı ve zehirsiz kaplamalarının inline üretimi

KUNSTSTOFFE INTERNATIONAL (2016/04)
belgeyi aç

Tıbbi teknoloji: Milimetrik fonksiyonel nano kaplama

MPN (2/2014)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.