Plasmatreat Vizyon ve Misyon

Every surface a plasmatreat(ed) surface – Her yüzey bir plazma işlem(li) yüzeydir!

Gezegenimizde bulunan her madde Büyük Patlama esnasında plazma içinde şekillendirilmiştir. Bu nedenle plazma tüm malzemelerin yüzeyini değiştirme kabiliyetine sahiptir. Hemen hemen sınırsız olan bu potansiyeli geliştirmek Plasmatreat’in vizyonudur.

Halihazırda binlerce endüstriyel uygulamada; hem teknik hem de doğal yüzeylere plazma teknolojisi kullanılarak temizlik, ön işlem veya kaplama yapılmaktadır. Gıda endüstrisi ve tıpta mikrop taşıyan yüzeyler etkin bir şekilde ve ıslak kimyasal işlemlere tabi tutulmadan sterilize edilmektedir. Tarımda tohum ve toprağın işlenmesinde destek olarak plazma kullanılmaktadır.

Plazma teknolojisi güvenli ve tekrarlanabilir işlemler için neredeyse sınırsız olanaklar sunar. Alanların birçoğunda zahmetli ve çevreye zararlı süreçler değiştirilebilirdir. Ancak plazma uygulamalarının potansiyeli bunun çok daha ötesindedir: Tamamen yeni malzeme bileşenleri ve süreçler ancak plazma işlem sayesinde mümkün kılınmaktadır. Bunun sonucunda inovatif ürünler için belirli özelliklere sahip yüksek kaliteli yüzey ve malzemeler elde edilmektedir.

Atmosferik yüzey işlem alanında dünyanın önde gelen uzmanları olarak tüm tecrübe ve buluşçuluğumuzu kasıtlı bir şekilde; olabilecek her kullanım alanında basit, etkin ve kaynak dostu plazma süreçleri gerçekleştirmek için, daha iyi bir dünya için kullanıyoruz.

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.