Plasmatreat Vizyon ve Misyon

Every surface a plasmatreat(ed) surface – Her yüzey bir plazma işlem(li) yüzeydir!

Gezegenimizde bulunan her madde Büyük Patlama esnasında plazma içinde şekillendirilmiştir. Bu nedenle plazma tüm malzemelerin yüzeyini değiştirme kabiliyetine sahiptir. Hemen hemen sınırsız olan bu potansiyeli geliştirmek Plasmatreat’in vizyonudur.

Halihazırda binlerce endüstriyel uygulamada; hem teknik hem de doğal yüzeylere plazma teknolojisi kullanılarak temizlik, ön işlem veya kaplama yapılmaktadır. Gıda endüstrisi ve tıpta mikrop taşıyan yüzeyler etkin bir şekilde ve ıslak kimyasal işlemlere tabi tutulmadan sterilize edilmektedir. Tarımda tohum ve toprağın işlenmesinde destek olarak plazma kullanılmaktadır.

Plazma teknolojisi güvenli ve tekrarlanabilir işlemler için neredeyse sınırsız olanaklar sunar. Alanların birçoğunda zahmetli ve çevreye zararlı süreçler değiştirilebilirdir. Ancak plazma uygulamalarının potansiyeli bunun çok daha ötesindedir: Tamamen yeni malzeme bileşenleri ve süreçler ancak plazma işlem sayesinde mümkün kılınmaktadır. Bunun sonucunda inovatif ürünler için belirli özelliklere sahip yüksek kaliteli yüzey ve malzemeler elde edilmektedir.

Atmosferik yüzey işlem alanında dünyanın önde gelen uzmanları olarak tüm tecrübe ve buluşçuluğumuzu kasıtlı bir şekilde; olabilecek her kullanım alanında basit, etkin ve kaynak dostu plazma süreçleri gerçekleştirmek için, daha iyi bir dünya için kullanıyoruz.

 • We think surfaces -

  Biz yüzey olarak düşünüyoruz!

  Tüm dikkat, bilgi ve tutkumuz yüzeylerin ön işlem ve işlenmesine yoğunlaşmıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle imkanları her gün yeniden sorguluyoruz: Yüzeyleri hedefli bir şekilde nasıl işleyebiliriz? Plazma işlemi ile somut olarak nasıl yeni malzeme özellikleri ve kompozitleri ortaya çıkarabiliriz? Buna her gün yeni zorluklar ekleniyor ve bunları memnuniyetle karşılıyoruz.

 • We IMPLEMENT plasma in industry –

  Sanayide plazmaya imkan sunuyoruz

  Plasmatreat’te nitelikli plazma uzmanları ile geniş bir ürün tecrübesine sahip mühendisler birlikte çalışırlar. Ayrıca farklı sektörlerin kapsamlı süreç know-how’una da sahibiz. Müşterilerimiz ile birlikte ekip olarak sürece giriyor, üretimlerini analiz ediyor ve gerekli tüm ayrıntıları düşüncelerimize dahil ediyoruz. Böylece her zorluk için en iyi çözümü bulup sonra da “kullanıma hazır” şekilde müşterilerimize sunabiliyoruz.
 • We lead science to implementation –

  Bilimi yarının ürünlerinde hayata geçiriyoruz

  Bilim, plazma teknolojisi ve kimyadan anlıyoruz ve imalat sanayiinde geniş deneyime sahibiz. Enstitüler, üniversiteler ve endüstri ile birlikte her gün çığır açan uygulamalar için yeni ürünler üzerinde çalışıyoruz. Ar-Ge’den gelen know-how ve çözümlerimiz doğrudan müşterilerimizin ürünlerinde uygulanıyor.
 • We operate globally –

  Küresel hareket ediyoruz

  Sanayi neredeyse biz oradayız. Satış, servis ve Ar-Ge ile dünya genelinde 34 ülkede varız. 72 saat içinde dünyanın en ücra köşesindeki müşterimize ulaşıyoruz. Müşterilerimizi dünya genelinde danışmanlık veriyor ve onlara eşlik ediyoruz. Yerel çalışanlarımız bulundukları ülkenin sanayisini biliyorlar. Plazma uzmanlarımız uluslararası düzeyde çalışıyorlar ve müşterilerimiz her zaman kapsamlı ve global deneyimlerimizden yararlanıyor.  

 • We protect the environment –

  Plazma ile çevreyi koruyoruz

  Plazma teknolojisi daha temiz bir çevre demektir çünkü Openair® ve Aurora plazma kullanımı sayesinde tamamen kimyasal ve doğal kaynak israfından kaçınılabilmektedir. Şimdiye kadar uyumsuz olan malzemeler işlenebilmektedir ve tamamen yeni malzeme kompozitleri ve işlevsel kaplamalar mümkün olmaktadır. Böylece plazma teknolojisi inovatif ve aynı zamanda çevre dostu süreçlerin geliştirilmesine neredeyse sınırsız olanaklar sunmaktadır.

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.