Endüstri çözümleri

Biz yüzeylerden anlarız.  Dünyanın önde gelen plazma üniteleri ve sistemleri üreticisi olan Plasmatreat, yüzey işlem çözümleri geliştirmektedir. Uygulamalar; plastik, metal, cam, karton, tekstil ve kompozit gibi imalat endüstrisinin hemen hemen tüm sektörlerinde kullanılan malzemelerden yapılmış yüzeylerin endüstriyel ölçekte mikro ince temizlenmesi, aktivasyonu ve kaplanmasına odaklanmaktadır.

Otomotiv mühendisliği, taşımacılık, elektronik ve ambalajlamadan tüketim mallarına, yaşam bilimlerine, tekstile ve yenilenebilir enerjilere sektörler arası danışmanlık  yaparak müşterilerimize destek oluyoruz. Openair ve Aurora plazma teknolojisinin çok çeşitli uygulamaları sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış, yüksek verimli süreç çözümleri geliştiriyoruz.

 • Otomotiv Mühendisliği

  Openair-Plasma® işlemi: otomotiv mühendisliğinin kendine has bir parçası artık

  Otomotiv endüstrisi dikkatle koordine edilmiş süreçlere ve sürekli olarak yüksek ürün kalitesine dayanmaktadır. Openair-Plasma®, otomotiv mühendisliğinin sıkı gereksinimlerini diğer ön işlem yöntemlerinden daha iyi karşıladığından önde gelen üreticilerin çeşitli üretim süreçlerinde yerleşik bir teknoloji haline gelmiştir.
  devamını oku 
 • Taşıma

  Havada, karada ve denizde – Openair-Plasma® yeni üretim yollarının önünü açmaktadır

  Taşımacılık sektöründe Openair-Plasma® -bisiklet üretiminden gemi yapımına kadar- esnek uygulama yelpazesinin tamamını göstermektedir.
  devamını oku 
 • Elektronik

  Son derece hassas elektronik üretimi için ideal: potansiyelsiz Openair-Plasma®

  Elektronik endüstrisinde plazma işlemi, maliyet verimliliğini ve üretim güvenilirliğini temin eder. Ekranlar için hatasız çizilme önleyici kaplama, devre kartlarının uzun süre dayanıklı baskısı ve çip üretiminde zaman kazandıran temizliği kolaylaştırır.
  devamını oku 
 • Ambalaj

  Ambalaj endüstrisinde Openair-Plasma®: uygun maliyetli ve yüksek hızda sofistike tasarımlar oluşturmak için

  Plastik filmlerin ekstrüzyonu veya PP, PE veya geri dönüştürülmüş malzemeler gibi polar olmayan malzemelerin baskısı ve yapıştırılması söz konusu olduğunda Openair-Plasma®, maliyet etkinliğini çevre dostu özellikleri ile birleştiren önemli bir üretim teknolojisidir.
  devamını oku 
 • Tüketim Malları

  Üstün kaliteli tüketim malları taleplerini karşılar: plazma, çözücü kullanmadan güvenilir yapışma sağlar

  Tüketicilerin satın aldıkları ürünlerden beklentileri giderek artmaktadır. Openair-Plasma® ve PlasmaPlus®, zararlı maddeler kullanmadan üstün kaliteli tüketim malları üretmek için yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.
  devamını oku 
 • Yaşam Bilimleri

  Openair-Plasma® ve PlasmaPlus® ile medikal mühendisliği ve yaşam bilimleri için yenilikçi çözümler

  Steril mikro temizleme için plazma kullanımı, implantlar için yeni kompozit malzemeler oluşturulması ve alet, giysi ve ekipmanlara fonksiyonel kaplamaların uygulanması, medikal mühendisliği ve yaşam bilimleri sektöründe yeni fırsatlar doğurmaktadır.
  devamını oku 
 • Tekstil İmalatı

  Uzun ömürlü boyalar, fonksiyonel yüzeyler, yüksek işlem hızları: Tekstil endüstrisinde plazma

  Openair-Plasma® işlemi fiber ve ipliklerin ıslanabilirliğini önemli ölçüde artırır. Sonuç olarak, solvent içermeyen boyalarla bile güvenilir ve uzun süreli stabil yapışma sağlanabilir. Yüzeyler, hidrofobik ve kir itici özelliklerle işlevsel hale getirilebilir.
  devamını oku 
 • Yenilenebilir Enerjiler

  Atmosferik plazma, yenilenebilir enerjiler ve enerji depolama sistemleri için önemli bir teknolojidir

  Kaynak kıtlığı ve yeni bir çevre bilinci zamanımızın önemli konularıdır. Plazma işlemi, enerji depolamasından yeni araç tahrik motorlarının kullanılmasına kadar yeni teknolojik gelişmelerin kullanımını kolaylaştırmaktadır.
  devamını oku 

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.