Hakkimizda

Plasmatreat Bielefeld yakınlarındaki Steinhagen’de 1995 yılında kurulmuştur. Openair® plazma teknolojisini geliştirmekle Plasmatreat; plazma sistemlerinin lider üretici ve sunucusu ve ayrıca yüzey işlem teknolojisinde dünya çapında çalışan bir hizmet sunucusu olarak piyasada yerini aldı. Plasma Technology Systems LLC, USA devralındıktan sonra şirketin yetkinliğine Aurora Alçak Basınç Plazma Teknolojisi de eklendi.

Plasmatreat uygulamalarının ana alanları; plastik, metal, cam, karton, tekstil ve kompozit gibi malzemelerin endüstriyel hassas temizleme, yüzey aktivasyon ve yüzeylerin plazma kaplamasıdır.

Plasmatreat Grubu dünya çapında 34 ülkede 220’den fazla çalışanı ile otomotiv, ulaşım, elektronik, ambalajlama teknolojisi, tüketim malları, yaşam bilimleri, tekstil üretimi ve yeni enerjiler olmak üzere neredeyse tüm imalat sanayiinde müşterilere danışmanlık yapıp desteklemektedir.

Plasmatreat yıllık cirosunun % 12’sinden fazlasını araştırma ve geliştirmeye yatırmaktadır ve plazma sistem ve prosesleri hakkında 150’den fazla patent sahibidir.

 

 • Ana işimiz

  Plazma ile yüzey ön işlem

  İşimizin özünde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış, her türlü malzemenin yüzey ön işlemi için yüksek verimli proses çözümlerinin geliştirilmesi vardır. Openair® ve Alçak Basınç Plazma teknolojisinin olağanüstü çok yönlü uygulamaları sayesinde hemen hemen her gün yeni endüstriyel uygulama alanları keşfediyoruz.
  devamını oku 
 • Vizyonumuz

  Her yüzey bir plazma işlem yüzeyidir!

  Atmosferik yüzey işlem alanında dünyanın önde gelen uzmanları olarak tüm tecrübe ve buluşçuluğumuzu kasıtlı bir şekilde; olabilecek her kullanım alanında basit, etkin ve kaynak dostu plazma süreçleri gerçekleştirmek için, daha iyi bir dünya için, kullanıyoruz.
  devamını oku 
 • Şirketimiz

  Plasmatreat’te araştırma ve geliştirme

  İnovasyon konusu Plasmatreat’in oluşumuyla ayrılmaz bir biçimde bağlantılıdır. Bugüne kadar, çalışanlarımızın büyük bir bölümü sadece araştırma ve geliştirme ile uğraşmaktadır. Ünlü enstitü ve üniversiteler ile yakın işbirliği içinde, yarının yenilikçi ürünleri için yöntemler geliştiriyoruz.
  devamını oku 

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.