Openair® plazma hazırlığı: Hassas temizlik ve seçici aktivasyon için son derece verimli

Atmosferik plazma işlem plastik, metal (örn. alüminyum) veya cam gibi malzemelerin temizlenmesi, aktive edilmesi veya kaplanması için en etkili hazırlık yöntemlerinden biridir.

 • Plazma temizlik

  Openair® plazma temizlik işleminde yüzeyler korunarak ve %100 güvenilir biçimde toz, ayraç, katkı maddesi, yumuşatıcı ve hidrokarbon gibi istenmeyen proses artıklarından temizlenir.
  devamını oku 
 • Yüzey aktivasyonu

  Seçici yüzey aktivasyonu sonraki baskı, boyama, yapıştırma ve kaplamanın tutunmasını sağlar.
  devamını oku 
 • PlasmaPlus®: Plazma aktivasyonu yoluyla yapılan plazma kaplama yüzeylere işlev kazandırılmasını sağlar

  PlasmaPlus® yöntemi şimdiden pek çok endüstriyel uygulamada yüzey kaplama amacıyla başarıyla kullanılıyor: Gıda maddeleri ve içecek ambalajlarında bariyer katmanlar, en iyi boya işleri için tutunma yüzeyi, enjeksiyon döküm için kalıptan çıkarma kaplamaları, korozyona karşı koruyucu kaplamalar...
  devamını oku 
/Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung, /Tags/Plasmabehandlung, /Tags/Plasmabehandlung/Oberflaechenaktivierung

ilgili basın makaleleri

Daha fazla malzeme kombinasyonu, daha az maliyet

Kunststoffe international (01/2020)
belgeyi aç

Güvenlik faktörü olarak yapışma

YEARBOOK OF SEALING AND GASKET TECHNOLOGIES 2020
belgeyi aç

Çığır açan karar: Güvenlik faktörü olarak yapışma

ALUMINIUM-PRAXIS (Kick-Off Edition 11/2019)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.