Openair® robot sistemleri: Mükemmel hat içi entegrasyonlu komple otomasyon

Plasmatreat robot sistemleri çok farklı geometrideki ve boyuttaki parçaların plazma hazırlığı (aktivasyon, temizlik), plazma kaplaması ve yüzey sertleştirmesi için patentli döner nozüllere sahiptir. Üretim süreci içine entegrasyon doğrusaldır, yani oda sistemleri yoktur. Parça üretim hattı içinde kalır ve plazma işlemden hemen sonra işlenmeye devam edilebilir. Bu sayede üretim süreçleri sadeleştirilir, hızlandırılır ve son derece düşük maliyetli olur.

Otomobil armatürlerinin ön işlemi
Otomobil armatürleri gibi karmaşık yapı parçaları robot destekli bir Openair® plazma sistemi ile inline olarak ön işleme tabi tutulur. Plazma işlemi yapıştırma yüzeylerinde geniş yüzeyli veya hassas konturlu olarak gerçekleşir.

 

Openair® plazma ile donatılmış olan robot sistemleri – karmaşık uygulamalarda bile – son derece yüksek hassasiyet sağlarlar. Openair® robot sistemleri sağlamdır ve kullanımı kolaydır. Uygulamaya özel olarak uyarlanan nozül başlığı konfigürasyonuyla yüksek çevrim sürelerine ve proses hızlarına ulaşılabilir. Böylece Openair® plazma işlem her zaman tekrarlanabilir parametrelerle son derece yüksek proses güvenliği sağlar.

 

Entegre uygulamalar için komple otomasyon çözümleri

Kuru plazma süreci son derece çevre dostudur ve zamandan tasarruf sağlar. Geleneksel ıslak kimyasal yöntemler ve zahmetli oda sistemleri tamamen ortadan kalkabilir.

Müşterilerimizle işbirliği içinde üretim sanayinde akla gelebilecek her uygulama için özel komple çözümler geliştiriyoruz. Buna bir örnek de plazma polimerizasyon için tüm kompakt bütünleşik plazma bileşenlerini içeren Plasmatreat robot sistemidir.

/Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts, /Robotersysteme, /Robotersysteme-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Robotersysteme-rechts

ilgili basın makaleleri

Krom içermeyen koruma –
Alüminyum endüstrisinde Plasmatreat

ALUMINIUM-PRAXIS (6/2018)
belgeyi aç

Yapısal yapıştırma: Plazma; çözücülerin ve pürüzleştirme süreçlerinin yerini alıyor

WERKSTOFFE in der Fertigung (Nr. 5/2017)
belgeyi aç

Solvent Yerine Plazma Teknolojisi

JOT (3/2014)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.