Plasmatreat:Türkiye‘ye doğru genişliyor

Plasmatreat GmbH olarak, Ekim ayı itibariyle Boğaz'ın Asya yakasında İstanbul Ataşehir bölgesinde modern bir ofis kompleksi olan Gardenya Plaza 3 içinde yeni MEA bölgesi satış ofisimizi açmış bulunmaktayız.

Türkiye ofisimizden tüm Orta Doğu ve Orta Asya'daki mevcut ve potansiyel müşterilerimize yenilikçi Openair® Plazma Yüzey İşlem Teknolojimizle plastik, metal, cam ve diğer malzemelerde yapıştırma, baskı ve boyama öncesi yüzey hazırlama uygulamasında bölge merkez ofisi olarak satış ve teknik servis sunacağız.

Bu ofisimizde çok farklı malzemelerin yapışma özellikleriyle beraber, baskı ve boya tutunma özelliklerininde test edilebileceği ve yüzey işlemlerinin yapılabileceği çeşitli plazma jet sistemlerimizle donanmış bir laboratuvarımızda bulunmaktadır.

Bu çok yönlü ve yenilikçi Openair®-Plazma teknolojimizin yoğun olarak kullanıldığı sektörler otomotiv, elektronik, ambalaj ve beyaz eşya öncelikli olmakla beraber tekstil ve medikal sektörleridir.

Plasmatreat GmbH’nın yeni İstanbul ofisi İstanbul Ataşehir‘de Gardenya Plaza 3 içinde bulunmaktadır.
Hakan Sağkal, Plasmatreat MEA CEO’su ve Başkanı

Plasmatreat Türkiye ve MEA bölge ofisi Hakan Sağkal ‘ın liderliğindedir. Kendisi İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği öğrenimi görmüş, Henkel’de (Türkiye) uzun ve başarılı bir kariyer sonrasında Plasmatreat’e geçerek MEA Bölgesinden sorumlu Başkan görevi üstlenmiştir. Hakan Sağkal, uzun yıllar Almanya’daki Plasmatreat merkezinde çalıan Satış Müdürü Aziz Karacan’ın desteği ile ülkesindeki pazarlara açılmayı yeni ofisin ilk önceliklerinden biri haline getirecektir. Türkiye, OECD ülkeleri arasında en büyük ekonomiye sahip ülkelerden biridir. Özellikle batı Türkiye’deki sanayi gelişimi hatırı sayılır önem arz etmektedir. Plazma Openair® teknolojisi için önem arz eden pazar segmentleri başlıca otomotiv,beyaz eşya, elektronik ve plastik sanayisi ile tekstil ve medikal sektörleri olacaktır.

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.