Spor ürünleri piyasası çok yüksek bir yenilikçilik baskısı altındadır. Buna iyi bir örnek koşu ayakkabıları üretimidir. Tüketiciler her yıl yeni tasarıma sahip ve yeni performans vaatleri sunan yeni ürünler bekliyorlar. Müşterilerin her zaman yeni malzeme bileşimlerinin kaliteli işlenmesine yönelik beklentilerinin yanı sıra solvent içermeyen çevre dostu üretime de giderek daha fazla dikkat edilmektedir.

Örneğin “yeşil spor ayakkabısı”, üretim zincirindeki hiçbir adımda solvent kullanılmamış olan bir spor ayakkabıdır. Çevre dostu ve yeni kompozit malzemeleri etkili bir şekilde birbiriyle kombine edebilmek için malzemelerin güçlü bir şekilde fiziksel olarak ön işlemden geçmesi gerekir.

Openair® plazma hazırlığı yıllardır lider spor ayakkabısı üreticilerinde özel avantajlarını kanıtlıyor, örn.:

  • Ek kimyasallar olmaksızın, salt fiziksel plazma ön işleme
  • Plazmayla işlenmiş bileşenlerde ve özellikle de yeni türden malzeme kombinasyonlarında mükemmel tutunma özellikleri
  • Openair® plazma rotasyon nozülleri sayesinde güvenli ve hızlı taban yapıştırma için geniş yüzeyli plazma aktivasyonu
  • Ayakkabı üretim hatlarına kolay, uygun maliyetli plazma entegrasyonu
/Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete, /Tags/Konsumgueter, /Tags/Konsumgueter/Sportgeraete

ilgili basın makaleleri

Plazma ile kromsuz güneş korumasına

WOMAG (10/2019)
belgeyi aç

Bobin Kaplama:
Plazma; kimyasal hassas temizliğin yerini alıyor

ALUMINIUM-PRAXIS Special (01[5].2019)
belgeyi aç

“Tamamen özel seri üretim” – UV mürekkep püskürtmeli baskıda plazma

WORLD OF PRINT (10/2017)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.