Openair® plazmayı deneyin: Plasmatreat test sistemleri ve kiralık plazma sistemleri

Müşterilerimize, hiçbir bağlayıcı taahhüt almadan ve uygun fiyatlarla Openair® plazma yüzey teknolojisini – doğrudan kendi üretimleri içinde, gerçek uygulama koşulları altında – test etme imkanı sunuyoruz!

Plasma-Vorbehandlung
RD1004 plazma nozülü
PFW10 plazma nozülü

Plazma test sistemini size ödünç veriyoruz. Deneyimli Plasmatreat çalışanlarımız, süreçlerinizin iyileştirilmesinde ve sorunlarınızın çözümünde size destek olacaktır. Ortak bir geliştirme süreci ile, prosesiniz için gerekli olan tüm parametreleri, ya sizin test sisteminizde ve/veya Plasmatreat laboratuarında sizinle birlikte değerlendirmekteyiz.

Plasmatreat tüm dünyada uygun koşullarda geniş bir kiralık sistem havuzuna sahiptir. Plazma test sistemi ve kiralık plazma sistemleri olarak, tek ve çok nozül konfigürasyonlu sistemler sunulmaktadır.

FG5001 plazma jeneratörü

Plasmatreat test sistemleri şu olanakları sunarlar:

  • Plazma sisteminin sizin üretiminiz/gereksinimleriniz için test edilmesi
  • Teslim süreleri boyunca ödünç sistemler
  • Küçük partiler halinde plazma işlem ve üretim için kiralama

Plasmatreat müşteri temsilcimiz diğer sorularınız ve daha fazla bilgi için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

/Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme, /Testsysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Testsysteme

ilgili basın makaleleri

Krom içermeyen koruma –
Alüminyum endüstrisinde Plasmatreat

ALUMINIUM-PRAXIS (6/2018)
belgeyi aç

Yapısal yapıştırma: Plazma; çözücülerin ve pürüzleştirme süreçlerinin yerini alıyor

WERKSTOFFE in der Fertigung (Nr. 5/2017)
belgeyi aç

Solvent Yerine Plazma Teknolojisi

JOT (3/2014)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.