Firma

 • Hakkımızda

  Plasmatreat

  Plasmatreat Group, dünya çapında 34 tesiste 220'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.  Hemen hemen tüm imalat sanayi sektörlerindeki müşterilere danışmanlık yaparak destek olmaktayız.
  devamını oku 
 • Ortaklar & Görüşler

  Başarı için birlikte çalışıyoruz. Sanayi ve bilimden görüşler.

  Temel ilkelerimizden biri plazma teknolojimizi endüstride uygulamak ve mümkün olan en iyi çözümleri sunmaktır. Bunu başarmak için müşterilerimizle el ele çalışmakta, enstitüler ve üniversitelerle araştırmalar yapmaktayız.
  devamını oku 
 • Araştırma ve Geliştirme

  Odakta: Plasmatreat'te araştırma ve geliştirme

  Plasmatreat'te en başından beri yenilik odaklıyız. Ve günümüze kadar temel görevimiz yeni plazma teknolojileri ve uygulamaları geliştirmektir.
  devamını oku 
 • Dünya çapında servis

  Ne zaman ve nerede bize ihtiyacınız olursa biz yanınızdayız

  Teknik bir sorununuz mu var? Olabilecek en kötü zamanda bir sistem arızasıyla mı karşılaştınız? Uluslararası servis merkezlerimiz aracılığıyla, sorununuzu teşhis etmek ve hizmet sözleşmemizin bir parçası olarak hızlı ve yerinde teknik destek sunmak için anında uzaktan yardım sağlıyoruz.
  devamını oku 

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.