• Temiz Hava – Uçakta Plazma

  Optimum korozyon koruması ve boyanın uzun süreli dengeli şekilde yapışması - havacılık ve uzay teknolojilerinde Openair® Teknolojisinin kullanım alanları KORROSIONSSCHUTZ AKTUELL (1/2012) dergisinin son sayısında yayınlandı.


  Reine Luft – Plasma im Flugzeugbau (English)

 • Plazma seri üretim için hazır

  Openair® plazma kullanımıyla bir Alman plastik boyama firması bir otomotiv üreticisinin dizayn ürününü yüksek parlaklıkta sert kaplama boyası ile dayanıklı ve darbeye dirençli şekilde kaplamayı başardı. Endüstriyel Boyalar ve Toz Boyalar Dergisi (01-2012) anlatıyor.


 • IP&PC Dergisi – Hakan Sağkal ile söyleşi

  Hakan Sağkal , Plasmatreat Türkiye ve MEA Bölgesi Başkanı’yla , Endüstriyel Boyalar ve Toz Boyalar Dergisi (08-10/2011 sayısında) ürün grupları,hizmet edilen sektörler ve atmosferik basınç plasma-jet sistemleriyle ilgili söyleşi yaptı.


 • Zor durumdaki kurtarıcı Plazma

  Sıvı silikonun polikarbonat üzerine yapıştırılmasındaki bir problem bir araba parçasının üretimini neredeyse imkansız hale getirdi. Openair® Plazma’nın hemen uygulanabilirliği sayesinde üretim öngörülen zaman içerisinde gerçekleştirildi. CHEMICAL TECHNOLOGY (10/2011) anlatıyor.


  www.crown.co.za/chemical_technology.htm

  A knight in shining (plasma-) armour (English)

 • Atmosferik plazma kimyanın yerine geçiyor

  Openair® plazma teknolojisi, ıslak kimyasal temizleme ve ön hazırlıktan çok daha çevre dostu olan bir alternatif sunuyor. Almanya’nın yüzey teknolojileri alanındaki ileri gelen dergisi JOT (Özel sayı) anlatıyor.


  The original publication is available at springerprofessional.de

  www.jot-oberflaeche.de

  Atmospheric Plasma Replaces Chemicals (English)

 • Plasmatreat,ciroda üç yılda üç kat artış hedefinde

  DÜNYA GAZETESİ, "Otomotiv ve Yan Sanayi 2011" özel ekinde Hakan Sağkal firmasının ekonomik ve teknik açıdan olumlu bakışını anlatıyor.


  www.dunyagazetesi.com.tr

 • Plazma ile seri üretime hazır

  Openair®-Plazma, plastik işlemecilere, bir otomobil üreticisinin tasarım ürününü Hardcoat cilalama ile son derece parlak, uzun ömürlü ve darbelere karşı dayanıklı olarak kaplama fırsatı vermektedir. Alman teknik dergisi KUNSTSTOFFE (10/2011) anlatıyor.


  www.kunststoffe.de

  Mit Plasma zur Serienreife (English)

 • Plazma sayesinde başarılı kriz yönetimi

  LSR’nin PC üzerine enjeksiyon dökümü sırasında oluşan bir yapışma problemi neredeyse üretimin durmasına neden oluyordu.Alman ADHÄSION dergisi (10/2011), Openair® Plazma’nın kullanılması sayesinde başarılı olan süreci anlatıyor.


  The original publication is available at springerprofessional.de

  www.adhaesion.com

  Herstellung von Regen-Licht-Sensoren (English)

 • Plazma ön hazırlığı kavlamanın yerine geçiyor

  Audi Q5’in gösterge paneli üretilirken Openair®-Plazma sadece gerekli kavlamanın yerine geçmekle kalmadı, köpürtme işleminden önceki maskeleme işlemini de lüzumsuz hale getirdi. Alman plastik dergisi PLASTVERARBEITER (10/2011) anlatıyor.


  www.plastverarbeiter.de

  Makelloses Ausschäumen von Instrumententafeln (English)

 • Büyük boy hafif yapı panellerinin üretminde devrim

  Plasmatreat, ilk defa olarak, hafif yapı karma plakaların müteakip yapıştırma ve kaplama süreçlerinin, seri üretim süreçlerinde plazma ile önceden hazırlanabilmesine olanak tanıyan bir sistem geliştirdi. IPCM (International Paint and Coating Magazine, 9/2011) bu konuyu ele alıyor.


  www.ipcm.it

  A breakthrough in large light panel production (English)

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.