• Net Görüş

  Uluslararası alanda lider olan uzman bir firma, plastik gösterge camlarının işlenmesinde yeni cilalama işlemi için tam otomatik, çevre dostu ve tekrarlanabilir ön hazırlık yöntemleri arıyordu. Çözümünü Plasmatreat’de buldu. Uluslararası IPCM Dergisi (1-2/2011) bildiriyor.


  www.ipcm.it/

  Clear Views – Inline pretreatment of display fascias with atmospheric plasma (English)

 • Uzun süre boyunca sorunsuz kullanım

  On yılı aşkın bir süredir aynı atmosferik plazma sistemi ile BSH el blenderlerinin parlak polipropilen tutacak yerlerinde kusursuz baskılar yaratılıyor. SUBCON TURKEY 12/2010.


  www.subconturkey.com

 • Modern Sızdırmazlık Lastik Üretimi

  Atmosferik Plazma yöntemiyle kauçuk lastik ve EPDM süreçlerinin optimizasyonu. SUBCON TURKEY 11/2010.


  www.subconturkey.com

 • Soğuk plazma ile sorun giderme

  LSR’nin PP’nin üzerinde yapışması ile ilgili çıkan bir sorun, neredeyse otomotiv imalatında yağmur/ışık sensörlerinin üretiminin yapılamamasına neden oluyordu. Alman sektörel dergi KUNSTSTOFFE (10/2010), Plasmatreat’in hemen kullanımı ile üretimin nasıl yapılabildiğini açıklıyor.


  www.kunststoffe.de

  Troubleshooting with cold plasma (English)

 • Audi Q5’in kokpiti : Hassas bir işlem

  Gösterge panellerinin imalatında köpükleme işlemi öncesinde rutin olarak yapılan maskeleme işlemi oldukça zahmetlidir. „Special K 2010“ dergisi, Audi tedarikçisi Peguform’un bu işlemi Openair® Plazma ile maskelemeye gerek kalmadan nasıl yaptığını açıklıyor.


  www.springerfachmedien-wiesbaden.de

  Contours-Fit Dashboard Pretreatment (English)

 • Serin havalar

  oğanin korunması, nakliye kuruluşlari için en önemli konular arasindadir. Avrupa’nın en büyük römork üreticisi Schmitz Cargobull, yilda 15.000’den fazla soğutmalı yarı römork üretiyor. Uygulanan çevre dostu üretim, Openair® Plazma kullanimini da içeriyor. Plastik sektörüne yönelik Alman dergisi PLASTVERARBEITER (10/2010) bu konuyu ele aldi.


  www.plastverarbeiter.de

  Keep cool (English)

 • Plastikler: Plazma ile karmaşık yapışma sorunlarını da çözebilirsiniz

  KUNSTSTOFFVERARBEITUNG dergisi 2010 yılı sayısında, plastiklerin sorunlu yapıştırma işlemlerinde atmosferik plazma teknolojisi Openair®’in çoğu sorunu nasıl kolayca çözdüğünü açıkladı.


  www.kuhn-fachmedien.de/

  Plasma solves even complex adhesion problems (English)

 • Çığır Açan – Alüminyumda Plazma Ön İşlemi

  Openair® atmosferik basınç plazma teknolojisi alüminyum işlem konusunda devrim yaratırken, çevre koruma konusunda da örnek teşkil etmektedir.SUBCON TÜRKİYE (10/2010) sayısında konuyla ilgili bilgi veriyor.


  www.subconturkey.com

 • MST’nin Raporu: AD-Plazma-Metodu

  Tanınmış Amerikalı bilimadamları Dr. Kash Mittal ve Dr. Robert H. Lacombe, en son MST (Material, Science and Technology) bültenlerinin teknik önsözünü Openair® plazma teknolojisine ayırdı.


  Materials Science and Technology Newsletter 9/2010: Advances in surface plasma treatment - the atmospheric plasma method (English)

 • Üretim vakum odasının dışına taşınıyor -

  Atmosferik Plazma ön işlemi sensör üretiminde çığır açıyor. Subcon Türkiye Eylül 2010 sayısında bu konuyu haber yapıyor.


  www.subconturkey.com

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.