• Modern Sızdırmazlık Lastik Üretimi

  Atmosferik Plazma yöntemiyle kauçuk lastik ve EPDM süreçlerinin optimizasyonu. SUBCON TURKEY 11/2010.


  www.subconturkey.com

 • Soğuk plazma ile sorun giderme

  LSR’nin PP’nin üzerinde yapışması ile ilgili çıkan bir sorun, neredeyse otomotiv imalatında yağmur/ışık sensörlerinin üretiminin yapılamamasına neden oluyordu. Alman sektörel dergi KUNSTSTOFFE (10/2010), Plasmatreat’in hemen kullanımı ile üretimin nasıl yapılabildiğini açıklıyor.


  www.kunststoffe.de

  Troubleshooting with cold plasma (English)

 • Audi Q5’in kokpiti : Hassas bir işlem

  Gösterge panellerinin imalatında köpükleme işlemi öncesinde rutin olarak yapılan maskeleme işlemi oldukça zahmetlidir. „Special K 2010“ dergisi, Audi tedarikçisi Peguform’un bu işlemi Openair® Plazma ile maskelemeye gerek kalmadan nasıl yaptığını açıklıyor.


  www.springerfachmedien-wiesbaden.de

  Contours-Fit Dashboard Pretreatment (English)

 • Serin havalar

  oğanin korunması, nakliye kuruluşlari için en önemli konular arasindadir. Avrupa’nın en büyük römork üreticisi Schmitz Cargobull, yilda 15.000’den fazla soğutmalı yarı römork üretiyor. Uygulanan çevre dostu üretim, Openair® Plazma kullanimini da içeriyor. Plastik sektörüne yönelik Alman dergisi PLASTVERARBEITER (10/2010) bu konuyu ele aldi.


  www.plastverarbeiter.de

  Keep cool (English)

 • Plastikler: Plazma ile karmaşık yapışma sorunlarını da çözebilirsiniz

  KUNSTSTOFFVERARBEITUNG dergisi 2010 yılı sayısında, plastiklerin sorunlu yapıştırma işlemlerinde atmosferik plazma teknolojisi Openair®’in çoğu sorunu nasıl kolayca çözdüğünü açıkladı.


  www.kuhn-fachmedien.de/

  Plasma solves even complex adhesion problems (English)

 • Çığır Açan – Alüminyumda Plazma Ön İşlemi

  Openair® atmosferik basınç plazma teknolojisi alüminyum işlem konusunda devrim yaratırken, çevre koruma konusunda da örnek teşkil etmektedir.SUBCON TÜRKİYE (10/2010) sayısında konuyla ilgili bilgi veriyor.


  www.subconturkey.com

 • MST’nin Raporu: AD-Plazma-Metodu

  Tanınmış Amerikalı bilimadamları Dr. Kash Mittal ve Dr. Robert H. Lacombe, en son MST (Material, Science and Technology) bültenlerinin teknik önsözünü Openair® plazma teknolojisine ayırdı.


  Materials Science and Technology Newsletter 9/2010: Advances in surface plasma treatment - the atmospheric plasma method (English)

 • Üretim vakum odasının dışına taşınıyor -

  Atmosferik Plazma ön işlemi sensör üretiminde çığır açıyor. Subcon Türkiye Eylül 2010 sayısında bu konuyu haber yapıyor.


  www.subconturkey.com

 • Hata oranını azaltın

  Amerika’nın elektronik dergisi US-TECH, Eylül 2010 sayısında Openair® Plazma ön işlem teknolojisinin elektronik endüstrisinde, bileşenlerin ve iletken plakaların üretim prosesi içinde imalatında kullanımını haber yaptı.


  www.us-tech.com

  Plasma Treatment: Dropping the Failure Rate (English)

 • Yenilikçi çözümlerin anahtarı: Plazma Teknolojisi

  Plasmatreat'in yeni rotasyonlu jet uygulaması, tüm dünyada ilk defaya mahsus olarak hafif kompozit panellerin yüksek hızla geniş alanlar halinde seri üretimde hazırlanmasını mümkün kılıyor. Alman yapıştırma sektörü dergisi ADHÄSION, Ağustos 2010 sayısında bu konuyu ayrıntılı olarak ele aldı.


  The original publication is available at springerprofessional.de

  www.adhaesion.com

  Plasma Technology as a Key to Innovative Solutions – Production of sandwich panels (English)

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.