EPDM profillerde ön işlem için Openair® plazma sistemleri

EPDM plazma işlem sisteminde en küçük alanda çok miktarda plazma nozülü entegre edilmiştir. Buna rağmen sistem kolay temizlenebilir, rahatça her iki taraftan da kullanılabilir, hareketli kapak sayesinde genişçe açılabilir ve bu sayede kolayca ayarlanabilir. Bu sistem toz ve sıcaklık dalgalanmaları olan çalışma ortamları için tasarlanmıştır.

Dijital jeneratör teknolojisi (FG500x serisi) enerji verimli ön işlem, kolay kullanım ve komple sistem entegrasyonu sağlar.

EPDM profillerde hat içi ön işlem

EPDM ekstrüzyonda Openair® plazmanın avantajları

  • Uygun maliyetli hat içi entegrasyon
  • Fire oranlarının büyük ölçüde azaltılması
  • Plazma kontrol sistemiyle güvenli süreç izleme
  • Hazır bulunuş derecesi > %99,5 olan sağlam sistem teknolojisi
  • Plazma nozüllerinin profile göre kolay, tekrarlanabilir yerleşimi
  • Kısa donatma süreleri
/Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts, /Profilextrusion, /Profilextrusion-rechts, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion, /Tags/ProdukteSysteme/Profilextrusion-rechts

ilgili basın makaleleri

Yapısal yapıştırma: Plazma; çözücülerin ve pürüzleştirme süreçlerinin yerini alıyor

WERKSTOFFE in der Fertigung (Nr. 5.[9-10]/2017)
belgeyi aç

Solvent Yerine Plazma Teknolojisi

JOT (3/2014)
belgeyi aç

Büyük boy hafif yapı panellerinin üretminde devrim

IPCM (International Paint and Coating Magazine, 9/2011)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.