DELO

Mükemmel bir bağlantı

Endüstriyel yapıştırıcılar alanında lider üretici olan DELO, Plasmatreat ile uzun yıllardır işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Özellikle plastik uygulamalar alanında Plasmatreat cihazları ile hazırlama işlemleri sayesinde yapışma etkisinde önemli bir iyileşme görülmüştür. Çok farklı plastik bağlantı üzerinde uygulanan kapsamlı incelemeler, atmosferik basınç plazma ile hazırlama durumunda zor yapıştırılan malzemelerde bile çok daha iyi bir yapışma gücü ve uzun süreli dayanıklılık elde edildiğini göstermiştir.

Fotoğraf: DELO
Atmosferik basınç plazma, plastik yüzeyinin polaritesini arttırmaktadır. Bu da yapıştırıcı ile iyi bir ıslatılabilme özelliği için en uygun ön koşuldur.

DELO, süreç bakımından güvenli sistem çözümleri ve yapıştırma işlemlerinin üretime entegrasyonu alanında uzmandır. Bu nedenle şimdiye dek sadece iyi deneyimler yaşadığımız Plasmatreat firması gibi sistem üreticileriyle yakın işbirliği bizim için büyük önem taşır. Plasmatreat sistemleri aracılığıyla atmosferik basınç plazma ile hazırlama işlemlerine özellikle seri inline sürece sorunsuz bir şekilde entegrasyon edilebildikleri için değer veren müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler de bunu

Dr. Müh. Ralf Hose
Seminer ve Eğitim Müdürü
DELO Industrie Klebstoffe GmbH & Co. KG


DELO Industrie Klebstoffe GmbG & Co.KG
www.delo.de

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.