RD2004 plazma jeneratörü Openair-Plasma® teknolojisinin çok çeşitli uygulamaları için uygun olan kompakt yapısıyla öne çıkar. İnce yapısı zorlu montaj konumlarında bile yüzeylere iyi erişebilmeyi ve etkili ön işlem yapabilmeyi sağlar (örn. plastik enjeksiyon makinelerinde kalıp açık haldeyken). Bu yapısı ayrıca birden fazla plazma nozülünün yan yana sıralanması için de elverişlidir, böylece büyük yüzeyler boşluksuz olarak işlenebilir.

RD2004 plazma jeneratörü

Ağırlığı 1,8 kg gibi küçük bir düzeyde olduğu RD2004 döner plazma nozülü handling ve robot sistemlerine montaj için mükemmeldir. Ön işlem ise konturları tam olarak izler. Plazma, plazma jeneratörünün içinde yüksek voltaj deşarjıyla oluşur ve ardından basınçlı hava aracılığıyla malzeme yüzeyine uygulanır. Bu işlemde parçanın ısınması genelde 20 santigrat dereceden azdır, plazma jeneratörü en iyi şekilde ayarlandığında, yüzeyde optik olarak algılanabilecek herhangi bir değişiklik yok denecek kadar azdır. 72 mN/m üzerinde yüzey gerilimlerine güvenle ulaşılabilir.

 

Geniş işlem yüzeyleri için RD2004

RD2004 plazma nozülünün avantajları

  • Hafiflik: Robot ve hareketli sistemler içinde kullanım için idealdir
  • Kompakt yapı: Zorlu, erişilmez parça geometrilerinin işlenmesi
  • Uygun maliyetli tasarım: Laboratuar sistemlerine kullanım için idealdir
  • Son derece esnek: RD2004H özel modeli hareket sistemi olmadan manuel plazma işlemine olanak sağlar
/Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme, /Tags/ProdukteSysteme

ilgili basın makaleleri

Krom içermeyen koruma –
Alüminyum endüstrisinde Plasmatreat

ALUMINIUM-PRAXIS (6/2018)
belgeyi aç

Yapısal yapıştırma: Plazma; çözücülerin ve pürüzleştirme süreçlerinin yerini alıyor

WERKSTOFFE in der Fertigung (Nr. 5/2017)
belgeyi aç

Solvent Yerine Plazma Teknolojisi

JOT (3/2014)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.