Tek bir kaynaktan plazma teknolojisinin çeşitliliği

Plasmatreat olarak yüzeyler ve düşük basınçlı plazma yöntemleri konusunda uzmanız ve önde gelen bir atmosferik plazma teknolojisi tedarikçisiyiz. Yıllara dayanan deneyimimizle yüzey işlemi alanındaki en çeşitli gereklilikleri karşılayan, kapsamlı bir ürün portföyüne sahibiz. Ürün yelpazemiz, uygulamaya özel bir nozül yapılandırmasından, süreç kontrolünden ve jeneratörlerden meydana gelen Openair-Plasma® sistemlerinden düşük basınçlı Aurora sistemlerimize, test mürekkebi seçeneklerinden diğer hizmetlere kadar uzanır.

Ürünler     Hizmetler

Ürün portföyü

Openair-Plasma® Nozülleri

İçeride oluşturulan plazma, malzemeye yönlendirilir ve sabit ya da döner nozüllerle uygulanabilir

Openair-Plasma® Süreç Kontrolü

Openair-Plasma® sistemleri %99'dan yüksek kullanılabilirlik ve gelişmiş süreç izleme sunar

Openair® plazma jeneratörleri

Jeneratörler, çıkış gücünü sağlamak üzere tasarlanmıştır ve çeşitli kontrol işlevleri gerçekleştirebilir

Openair-Plasma® Sistemleri

Verimli bu hat içi ön işlem, özel yüzey niteliklerinin kritik önem taşıdığı tüm uygulamalar için uygundur

Aurora Düşük Basınçlı Plazma Sistemleri

Aurora Düşük Basınçlı Plazma Sistemleri temizleme, aktivasyon ve kaplama olmak üzere olağanüstü sonuçlar veren, özelleştirilmiş yüzey işlemi için tasarlanmıştır.

Test mürekkepleri – Setinizi buradan sipariş edin!

Her biri iki farklı din büyüklüğünde ve taşıma çantaları içinde pratik kitler halinde temin edilebilen etanol test mürekkepleri, formamid test mürekkepleri ve metanol test mürekkepleri arasından seçim yapabilirsiniz.

AntiCorr® Test Fluids

In less than 60 seconds, this pioneering approach assesses corrosion by applying copper sulfate - a highly acidic and corrosive liquid - as a droplet to the surface.

Openair-Plasma® teknolojisi – Atmosferik plazma ve plazma sistem bileşenleri

Özelleştirilmiş yüzey işlemine yönelik Openair-Plasma® sistemleri mevcut üretim süreçlerinde hat içine entegre edilerek olağanüstü sonuçlar alınabilir. Openair-Plasma® atmosfer basınçlı plazma teknolojisinin temel sistem bileşenleri plazma nozülleri, süreç kontrolü ve jeneratörlerdir.

Plazma jeneratörü bir PCU ile kullanıldığında plazma işlemin istikrarlı bir şekilde yüksek kaliteli ve tekrarlanabilir olması için operatörlerin süreç kontrolü seçeneklerinin tamamından sonuna kadar yararlanabilmelerini sağlar. Bu husus, özellikle de ön işlem süreçlerinde kritik öneme sahiptir, çünkü sonuçlar hemen görülememekte veya hat içinde test edilememektedir ve yalnızca izleme işlevleri ile garanti edilebilmektedir. Plasmatreat'in S jeneratörden ve PCU'dan meydana gelen benzersiz kombinasyonu, en önemli süreç parametrelerini operatör için kaydeder, ortaya çıkan her türlü değişikliği veya sapmayı algılar ve bunları net grafik ekranlarla gösterir. Toplanan değerler aynı zamanda farklı uyarı mesajları ya da önleyici bakım bildirimleri için gösterge görevi görür ve böylece makinenin çalışmadığı süreleri en aza indirger. Her bir plazma nozülü, opsiyonel olarak üçlü süreç izleme ile de donatılabilir.

Hizmet portföyü

Ürününüz için en iyi çözümü bulun

Tanıtım randevusu

Plazmayı sürecinize entegre edin

Bir sistem kiralayın

Küçük seriniz için bize plazma işlem yaptırın

Servis ile iletişime geçin

Sizi dünyanın her yerinde destekliyoruz

Satış sonrası hizmetleri

Kapsamlı hizmet portföyü sayesinde memnun müşteriler

Hizmet portföyümüz, plazma yüzey işlemine başlamanızı kolaylaştırır.

"Tanıtım randevusu" hizmetimizle size parçalarınızı bize gönderme olanağı sunuyoruz. Sizinle bir randevu ayarlayarak parçaları çevrimiçi olarak veya sizin huzurunuzda gereksinimlerinize göre işliyoruz. Böylelikle birlikte doğru yaklaşımlar ve çözümler bulabiliriz.

Plazmayla belirli sayıda parçayı ya da küçük bir seriyi işlemek istiyorsanız sözleşmeli yüzey işlemi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece çalışma tezgahınızı genişletiyor ve kapasitenizi artırmış oluyoruz. Parçaları aktive etmeye ve temizlemeye ek olarak bileşenlerinizi kaplamamız da mümkündür. Temiz odalarda çalışma gibi gereklilikleri de karşılıyoruz.

Yüzey işlemini kendiniz halletmek istiyorsunuz, fakat hemen bir sistem satın almak istemiyor musunuz? Sorun değil, kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece büyük bir yatırım yapmak zorunda kalmadan plazmanın sürecinize nasıl entegre edilebileceğini deneyebilirsiniz.

Son olarak da eğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz farklı zaman dilimlerindeki yardım hatlarımızdaki çalışma arkadaşlarımıza ve dünyanın dört bir yanında bulunan 24 şubemizdeki çalışma arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.