Plasmatreat GmbH Türkiye

Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya pazarları için stratejik bir merkezdir. Bu avantajlı konumdan yararlanarak, çevre dostu yüzey ön işlem teknolojimizi kullanarak Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Orta Asya bölgesindeki mevcut ve potansiyel müşterilerimize satış ve teknik hizmetler sunmak için Türkiye'nin coğrafi konumundan yararlanıyoruz.

İstanbul ofisimiz, çeşitli kumlama sistemleriyle donatılmış geniş bir plazma laboratuvarına sahiptir. Bu, yapışma özelliklerini veya baskı veya kaplama almaya uygunluklarını değerlendirmek için müşteriler tarafından sağlanan numuneler üzerinde testler yapmamızı sağlar.

Türkiye'deki önemli endüstriyel gelişme göz önüne alındığında, İstanbul ofisine yaptığımız yatırım büyük önem taşımaktadır. Bu stratejik hamle, satışlarımızı hızla artırmamıza ve yapıştırma, boyama ve baskı uygulamalarında karşılıklı fayda sağlayan projelerde işbirliği yaparak OEM'lere bir çözüm ortağı olarak hizmet etmemize olanak tanıyacak.

Ekibimiz, sektörleri kapsayan yenilikçi plazma çözümleri ve uygulamaları yaratma konusunda başarılıdır. Fikirlerimiz ve teknolojimiz bir sigara paketinin karmaşık tasarımını, bir diş implantının hassasiyetini, bir bebek bezinin işlevselliğini ve rüzgar türbini kanatlarının sürdürülebilirliğini hayata geçiriyor. Kendimizi sınırları zorlamaya ve fark yaratan çözümler sunmaya adadık.

- Sayın Hakan Sagkal, Plasmatreat GmbH Türkiye'de Genel Müdür

MALZEMELER &
HİZMETLER

Destek seçenekleriniz:

  • Uygulama geliştirme desteği
  • Teknik ve/veya prosedürel geliştirme
  • Laboratuvar testleri
  • Kiralama sistemleri
  • Yedek parça, servis ve teknik destek
  • Müşteri eğitim programı / operasyonel eğitim
  • Satış / teknik satış
  • Yerel üniversiteler ve enstitülerle işbirliği
  • Sistemlerin bakımı

Bölgedeki en iyi desteği sağlıyoruz

Plasmatreat GmbH Türkiye olarak, çeşitli sektörlerdeki Türk şirketlerine plazma teknolojisini keşfetme ve süreçlerine entegre etme konusunda yardımcı olmaya kararlıyız. Buna otomotiv, e-mobilite, beyaz eşya ve ev aletleri gibi sektörler de dahildir. Uzmanlığımızdan, deneyimimizden ve teknolojimizden yararlanarak ürün geliştirme ve üretim süreci için müşterilerimizdeki irtibat kişisi.

Plasmatreat GmbH Türkiye, son yıllarda yüzey işleme teknolojilerini geliştirmeye odaklanan dinamik bir irtibat kişileri, müşteriler ve ortaklar ağı kurmuştur. Teknoloji ve inovasyon uzmanlarından oluşan ekibimiz, sürekli olarak yeni fikirler üreterek masaya farklı beceriler ve bilgiler getiriyor. Plasmatreat Academy gibi etkinlikler aracılığıyla, ortak ağımız içinde işbirliği için bir platform sağlıyoruz.

Sizi ilham alabileceğiniz, meslektaşlarınızla etkileşim kurabileceğiniz ve mevcut zorluklar veya yaklaşan inovasyon projeleri için destek bulabileceğiniz ağ oluşturma etkinliklerinde bize katılmaya davet ediyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımız, özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış en etkili çözümleri belirlemek için her müşteriyle yakın bir şekilde çalışmamızı sağlar.

Türkiye'deki Memnun Müşteriler

Plasma activation plastic pins

Gaz sobalarındaki plastik-cam bağlantılarının yapışma mukavemetinin iyileştirilmesi.

Openair-Plasma® teknolojisi astarın yerini alır ve Mamur'da uzun süreli stabil plastik-cam bağlantıları sağlar.
Plasma cleaning ovendoor

Atmosferik plazma teknolojisi ile geliştirilmiş üretim.

Ultra ince temizleme ve aktivasyon, Arçelik'te çevre dostu üretim süreci sağlar.

Bize ulaşın ve zorluklarınızla birlikte yüzleşelim!

Yeni bir proje mi? Bir malzeme işleme zorluğu mu? Openair-Plasma® teknolojimizin dünyasını keşfetmek ister misiniz? Uzmanlarımız sizi tanımaktan mutluluk duyacaktır.