Plasmatreat GmbH ile Plazma Teknolojisinin Dünyasını Keşfetme

Plasmatreat, orta ölçekli bir aile şirketidir ve 1995 yılında Bielefeld yakınındaki Steinhagen'de kurulmuştur. Plasmatreat, Openair-Plasma® teknolojisini geliştirerek önde gelen plazma sistemleri üreticileri ve tedarikçileri arasında yerini almış ve yüzey teknolojileri alanında dünya çapında faaliyet gösteren bir hizmet sağlayıcı olmuştur. Plasmatreat'in ABD'deki iştiraki tarafından 2013 yılında Kaliforniya'daki 4th State Inc. şirketinin satın alınmasıyla şirketin uzmanlığına düşük basınçlı plazma teknolojisi de eklenmiştir.

Sonuç olarak geniş ve benzersiz ürün portföyümüz sayesinde otomotiv, e-mobilite, akü üretimi, taşımacılık, elektronik, ambalaj, tüketim ürünleri, yaşam bilimleri, tekstil üretimim ve yeni enerjiler olmak üzere neredeyse tüm imalat endüstrilerindeki çok çeşitli müşterilere özelleştirilmiş yüzey işlemi çözümleri sunabilmekteyiz.

Plazma uygulamaları alanında plastikler, metaller, cam, karton, tekstil ve kompozit malzemeler gibi malzemelerden oluşan yüzeylerde endüstriyel hassas temizleme, yüzey aktivasyonu ve plazma kaplama konularına odaklanıyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için müşterilerimizle yakın iş birliği yapıyoruz ve birlikte inovasyon ve yeni ürünler ortaya koymaya devam ediyoruz.

Kilometre Taşları                            Aile İşletmesi

Dünyada Plasmatreat

Endüstride karşılaşılan zorlukların plazma ile çözülebileceği her yerde varız ve müşterilerimizin hizmetindeyiz. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için yüzeylerde ön işlem ve kaplamaya yönelik yenilikçi çözümler geliştiren gizli bir şampiyonuz.

Satış, servis, araştırma ve geliştirme bölümlerindeki çalışma arkadaşlarımız dünyanın farklı yerlerinde bulunuyorlar: 18'den fazla ülkede 24'ün üzerinde ofis ve küresel bir satış temsilcilikleri ve acente ağıyla 250 çalışan her gün müşterilerimizle yakın iş birliği içinde çalışıyorlar.

Araştırma ve geliştirme merkezleri, alt kuruluşlar ve satış temsilciliklerinden oluşan bu geniş ile özel yüzey işlemi alanındaki uzmanlık bilgimiz ve deneyimimize nerede ihtiyaç duyuluyorsa biz her zaman orada varız. Birinci sınıf servis de bizim için çok önemli olduğu için uluslararası servis ekibimiz daima müsaittir. Dünyanın dört bir yanındaki ofislerimizle anında yanıt verebiliyor ve üretimin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayabiliyoruz.

Birkenfeld Şubesi

Plasmatreat Almanya'nın ikinci lokasyonu, Stuttgart yakınındaki Birkenfeld şubesi. Burası 1999 yılında kurulmuştur ve Güney Almanya'daki müşterilerimize yönelik satış ve servis lokasyonumuzdur.

Plazma sistemlerinin otomotiv sektöründeki ilk uygulamaları, erkenden Güney Almanya'da, Güney Almanya otomotiv ve tedarikçileri endüstrisinin yakınında bir tesis kurma kararı almamıza neden oldu.

Birkenfeld'den Avusturya, İsviçre ve Kuzey İtalya pazarlarına da (kendi alt kuruluşlarımız kurulana kadar) kolaylıkla servis sunulabiliyor ve ulaşılabiliyordu. En nihayetinde müşterilere yakın olmak Plasmatreat'in en başından beri en yüksek önceliklerinden biri ve küresel pazarların gelişmesinde daima önemli bir etken olmuştur.

Bugün İtalya'daki ve İsviçre'deki alt kuruluşlarımızda kendi müşterileriyle ve pazarlarıyla ilgilenen çalışma arkadaşlarımız var. [Daha fazlası burada]