Eğitim Yoluyla İnovasyonu Güçlendirmek: Plasmatreat Akademisi

Plazma yüzey işleme alanında lider bir yenilikçi olarak Plasmatreat, her gün yeni fikirler geliştirmek için bilim ve endüstrideki müşterilerimiz ve ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle, kapsamlı eğitim fırsatlarımızın yeniden yapılandırıldığı, genişletildiği ve tek bir çatı altında toplandığı bir eğitim platformu olan Plasmatreat Akademi'yi oluşturduk.

Plazma teknolojisi ve uygulamaları hakkında kapsamlı bir anlayış kazanmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Tesislerimiz

Steinhagen'deki Plasmatreat Teknoloji Merkezimizde ve dünyanın dört bir yanındaki diğer iştiraklerimizde işbirliğine dayalı öğrenme ve başarılı fikir alışverişi için ideal bir ortam sizi bekliyor. Laboratuvarlar ve seminer odaları birbirine yakın konumdadır.

Ekipman

Plazma Küreselleşiyor

Plazma yüzey işlemleri süreçleri daha sürdürülebilir, daha verimli ve daha uygun maliyetli hale getirir. Kendimizi en son plazma teknolojisinin öncüleri ve elçileri olarak görüyoruz. Ekibimiz gerçek katma değer yaratıyor - sizin uygulamanız için de.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

 

Takım

Akademimizin çıktılarının mümkün olduğunca canlı ve üretken olmasını sağlamak için çok çeşitli uzmanlarla çalışıyoruz. Kurum içi uzmanlarımıza ek olarak, bu uzmanlar arasında dünyanın dört bir yanından önde gelen bilim insanları ve sektörün önde gelen isimleri yer almaktadır.

Ortak Olun

Birlikte bilim ve endüstri arasındaki boşluğu doldurmak istiyoruz. Bunu yapmak için sizin yardımınıza ihtiyacımız var: Plasmatreat Akademisi, çok farklı sektörlerden gelen ve ayrı uzmanlık alanlarına sahip plazma uzmanları arasındaki fikir alışverişiyle gelişiyor. Bir bilim insanı ya da plazma teknolojisi kullanıcısı mısınız ya da belki de başka tür bir plazma uzmanlığınız var ve kendinizi Plasmatreat Akademisi'ne dahil mi görüyorsunuz? Ortaklar ağımıza katılarak yeni bağlantılar kurabilir ve plazma teknolojisinin geleceğinin şekillendirilmesinde aktif bir rol oynayabilirsiniz.

İletişime geçin

Sizi en son haberler, trendler, web seminerleri, seminerler ve diğer etkinliklerden haberdar ediyoruz.

Güncellemeler ve etkinlikler için bizi izlemeye devam edin!