Openair® plazmayı deneyin: Kiralık Plasmatreat plazma sistemleri

Müşterilerimize herhangi bir taahhüt vermeden ve çok düşük bir harcamayla doğrudan kendi üretim tesislerinizde sahip olduğunuz gerçek koşullar altında Openair-Plasma® yüzey teknolojimizi test etme seçeneği sunuyoruz!

Buradan kendi bölgenizde bir sistem kiralayabilirsiniz

Bir plazma sistemi nasıl kiralanır?

Plazma işlemi üretiminizde veya laboratuvarınızda test etmek isterseniz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Plazma test sistemini size ödünç veriyoruz. İlk önce üretiminizdeki durumu/uygulamayı ve gereksinimlerinizin ne olduğunu değerlendiriyoruz. Deneyimli Plasmatreat uzmanlarımız, karşılaştığınız benzersiz zorlukları çözüme kavuşturmak için gereksinimlerinizden ve sunduğumuz fırsatlardan en iyi sonucu alma konusunda size destek olacaktır. Ortak bir geliştirme süreci ile, prosesiniz için gerekli olan tüm parametreleri, ya sizin test sisteminizde ve/veya Plasmatreat laboratuarında sizinle birlikte değerlendirmekteyiz.

Plasmatreat tüm dünyada uygun koşullarda geniş bir kiralık sistem havuzuna sahiptir. Bunların arasında tek ve çok nozüllü yapıda plazma test ve kiralık sistemler de yer almaktadır. Yalnızca nozül, jeneratör ve transformatörle birlikte PCU bulunan tek sistemimiz ya da elbette tam donanımlı plazma sistemlerimiz de (PTU - plazma işlem birimi) vardır.

Bir plazma sisteminin neye benzeyebileceğini gösteren örnekler:

Tek plazma sistemi

Bir plazma sistemi genellikle bir jeneratör, bir PCU (transformatör dahil Plazma Kontrol Ünitesi) ve bir nozülden meydana gelir. Plasmatreat'te müşterinin tesisindeki farklı uygulamalara ve ön işlem gereksinimine yönelik çeşitli boyutlarda jeneratörler ve elbette farklı nozüller ve nozül başlıkları mevcuttur.

Daha fazlası

Tam donanımlı plazma işlem ünitesi

Jeneratör, PCU ve plazma nozülü bulunan tek sistemin altında, Plasmatreat müşterilerine test ve deneme amacıyla tam donanımlı PTU'lar da (plazma işlem üniteleri) sunmaktadır. Bu üniteler neredeyse her türlü süreç için verimli, basit, hat içi ön işlem amacıyla kullanılabilir. Üretim hücresi içinde bileşenleri taşımak ya da plazma nozülünü sabit birim çevresinde hareket ettirmek için küçük, orta ve büyük çok eksenli robotlar kullanılabilir. Parçalar, opsiyonel olarak entegre bir konveyör bandı ya da döner platform ile beslenebilir.

Daha fazlası

ÖZELLİKLERİ VE
AVANTAJLARI

Plasmatreat'ten kiralık sistem kiralama

  • Üretim ihtiyaçlarınız/gereksinimleriniz için doğru plazma sistemini test edin
  • Teslimata kadar geçecek süreyi kullanmak için ödünç sistem
  • Küçük partilerde plazma işlem ve üretim için