Plazma ön işlem için FG5001S Dijital jeneratör

Dijital, işlemci kontrollü, düşük frekanslı FG5001S plazma jeneratörü, üretim tesislerinde kullanım için idealdir. Bu seri, iki taneye kadar plazma nozülü bulunan Openair-Plasma® sistemlerini kontrol etmek için standart olarak IGBT yarı iletken yükselteçlere sahiptir. Son teknoloji ürünü bir EtherCAT bağlantısı, mevcut sistemlere sorunsuz entegrasyon sağlar.

Jeneratör, en iyi performansı hassas plazma gücü kontrolü, kontrol ve hata teşhisi işlevleri ve plazma işlem verilerini kapsamlı görüntülemeyle bir araya getirir. Aynı zamanda kesintisiz işletim sırasında uzaktan bakım yapılabilmesine olanak sağlayan, entegre bir PLC de içerir.

Bu kompakt jeneratör, yüksek kullanılabilirlik seviyesi ve (ortam koşullarına bağlı olarak) uzun bakım aralıkları avantajlarına sahiptir. Kullanıcı dostu, dokunmatik ekranlı kumanda paneli, kolay kullanım için tasarlanmıştır.

Özellikleri

  • Plazma nozülünün yoğunluğunu ve şiddetini manuel olarak ayarlamaya yarayan entegre güç kontrolü. Voltaj, akım ve frekans gibi işletim parametrelerini kontrol etmeye, hata ve durum bildirimlerini görüntülemeye yarayan çok dili dokunmatik ekran. Dahili/harici işletim için müşteri arabirimi ve veri yolu sistemi. Harici acil durdurma devrelerine entegre etmeye yarayan birçok arabirim. Transformatör, plazma nozülleri ve aksesuarlar için fişli bağlantılar Plazma kontrol ünitesiyle (PCU) kullanmak üzere plazma gücü, hacimsel debi, proses gazı debisi, motor hızı ve dinamik basınç verilerini aktarma.