Şirket

Plasmatreat Hakkında

Plasmatreat, orta ölçekli bir aile şirketidir ve 1995 yılında Bielefeld yakınındaki Steinhagen'de kurulmuştur. Plasmatreat, Openair-Plasma® teknolojisini geliştirerek önde gelen plazma sistemleri üreticileri ve tedarikçileri arasında yerini almış ve yüzey teknolojileri alanında dünya çapında faaliyet gösteren bir hizmet sağlayıcı olmuştur.

Plasmatreat Hakkında

Misyonumuz

Gezegenimizde bulunan her madde Büyük Patlama esnasında plazma içinde şekillendirilmiştir. Bu nedenle plazma tüm malzemelerin yüzeyini değiştirme kabiliyetine sahiptir. Hemen hemen sınırsız olan bu potansiyeli geliştirmek Plasmatreat’in vizyonudur.

Misyon

Satış Ekibi

Uluslararası satış ve servis ekibimizle Plasmatreat olarak nerede şahsen iletişim kurmanız gerekirse biz daima oradayız. 18 ülkede 24 alt kuruluşumuz, geniş satış temsilcilikleri ve acente ağımızla size kendi zaman diliminizde ve dilinizde yerel ve özel destek sağlıyoruz.

Satış Ekibi

Satış ekibi

Araştırma ve Geliştirme

Plasmatreat kurulduğundan beri inovasyon ve geliştirme yaptığımız için odak noktasında yer almıştır. Yeni plazma teknolojileri ve uygulamaları geliştirmek temel hedefimizdir.

Araştırma ve Geliştirme

İş Ortakları

Plasmatreat geçtiğimiz yıllar içinde bilinçli bir şekilde girişimcilerden, eğitim ve araştırma kurumlarından, fon kuruluşlarından, çıkar gruplarından ve birliklerinden oluşan yenilikçi bir ağ oluşturmuştur. Hepsinin bir ortak noktası var: yüzey işlemi konusunda yeni, iyi fikirler aramak.

İş Ortakları

dünyaya genel bakış

Küresel Ağımız

Dünya çapındaki araştırma ve geliştirme merkezlerimizden, alt kuruluşlarımızdan ve ticari acentelerimizden oluşan ağımızla özel yüzey işlemi alanındaki uzmanlık bilgimiz ve deneyimimiz nerede talep ediliyorsa biz her zaman orada varız.

Küresel Ağ