Plazma Yeniliğini Her Yerde Deneyimleyin: Farklı Mekanlardaki Akademi Etkinliklerimiz

Akademi etkinliklerimiz çok farklı mekanlarda gerçekleşiyor: Steinhagen'deki genel merkezimizde, uluslararası alt kuruluşlarımızda, otellerde, konferans salonlarında ve hatta isterseniz sizin şirketinizde. Bu esnek yaklaşım sayesinde mümkün olduğunca fazla sayıda ilgili taraf eğitim kurslarımıza erişebiliyor. Akademi katılımcısı olarak plazma uygulamalarının canlı tanıtımını görebileceğiniz her yerde.

 

Steinhagen'deki Teknoloji Merkezi

Steinhagen'deki Plasmatreat Teknoloji Merkezi, 1400 m² kapalı alanda bünyesinde Ar-Ge ve Uygulama Mühendisliği departmanlarımızı barındırıyor.

Burada aynı zamanda kendi kurum içi laboratuvarlarımızı ve 200 kişiye kadar kapasiteli konferans salonlarımızı bulabilirsiniz. Uygulama alıştırmalarına yönelik seminer odaları ve laboratuvarlar da çok yakın, o nedenle birkaç adımda teoriden uygulamaya gidebilirsiniz. Tüm seminer ve eğitim odalarımız cazip bir şekilde döşenmiştir, tamamen iklimlendirmelidir ve en yeni sunum donanımlarına sahiptir.

Laboratuvarlarımız son teknoloji ürünü çok çeşitli donanımlara sahiptir. Burada plazma uygulamalarının heyecan verici olanaklarını kendiniz görebileceğiniz harika canlı tanıtımlar yapıyoruz.

 

Özel Malzeme Testi

Faaliyetlerimizi sizin özel sorununuza uygun hale getirebilmek için laboratuvarlarımızı kapsamlı işleme ekipmanlarıyla donattık. Yüzeylere işlev kazandırma yeni malzeme kombinasyonları ortaya çıkardıkça sürekli yeni fırsatlar doğuyor.

İstenen yüzey özelliğini elde etmek için aktivasyon, temizleme ve kaplama uygulamalarına yönelik birçok farklı test ve deney yapabiliyoruz. Korozyon önleyici korumadan hibrit yapıştırma bağlantılara ve plastikler, cam ve metaller gibi zor yüzeylere baskı yapmaya varan konularla başa çıkabilecek donanıma sahip laboratuvarlarımızla müşterilerin kendi sonraki işlemlerini simüle edebiliyoruz.

Süreç tarafındaki çeşitli senaryoları da canlandırabiliyoruz: büyük ölçekli ön işlemler için 6 eksenli robotlardan bileşenlerin tekrarlanabilir şekilde işlenmesi için 2 eksenli masa üstü robotlarına varıncaya kadar. Canlı Plazma masamız sayesinde yüzeylere ne kadar etkili bir şekilde işlev kazandırabildiğimizi hemen orada gösterebiliyoruz.

Çok bileşenli parçalar için plazma destekli yapışma dayanımını simüle etmek için çeşitli yollarımız var. Örneğin endüksiyonlu ısıtma ile plastik-metal veya lastik-metal bileşimi numuneleri üretebiliriz. Aynı laboratuvar ayrıca müşterilerin istediği şartlara göre yapıştırıcı bileşiklerini test etmek için de kullanılabiliyor.

Tanıtım Randevusu

Baskınız için en iyi sonuçlar

Baskı atölyemizde UV ile kuruyan boyalar ve kaplamalarla çalışmak için endüstriyel bir yazıcı bulunmaktadır. Burada hem çözücü içermeyen mürekkeplerin baskı tutunumunu hem de baskının polipropilen (PP), polietilen (PE), poliamidler (PA), polikarbonat (PC), cam ve metal gibi zor yüzeylere ne kadar güvenilir, uzun ömürlü bir şekilde tutunduğunu gösterebiliyor ve test edebiliyoruz.

Daha Fazlası

Geniş Hizmet Yelpazesi

Plasmatreat test mürekkepleri, temas açısı ölçüm cihazları, floresans ölçüm teknolojisi ya da diğer adhezyon testleri... Substratlarınızın yüzey niteliklerini değerlendirmeniz için size yararlı aletler ve çözümler sunuyoruz. Size kendi bileşenlerinize özel bilgi veriyoruz ve tam uygun çözümler buluyoruz. Böylece ihtiyacınız olan yüzey özelliğini elde ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Test Mürekkepleri Sipariş Edin