Konu: Openair® plazma ile plazma dezenfeksiyon, yüzey dezenfeksiyonu. Steril hassas temizlik. Atmosferik plazma ile dezenfeksiyon.

Plazma dezenfeksiyon – atmosferik plazma ile yüzey dezenfeksiyonu için yeni yöntem

Mantarlar ve bakteriler gibi doğal mikroorganizmalar maddenin doğal dolaşımı ve ekosistemlerin devamı için hayati önem taşır. Hatta gıda maddeleri teknolojisinde ve ilaç sektöründe mikroorganizmalar özel etken maddelerin üretimi için kullanılmaktadır.

Diğer yandan bakteriler ve mantarlar hastalıklara neden olurlar ve zehirleyici etki geliştirirler. Endüstriyel üretimde en küçük kontaminasyonlar dahi ciddi sorunlara yol açmakta, ürünlerin bozulmasına veya komple sistemlerin tahrip olmasına neden olmaktadır.

Keimwachstum ohne Plasmabehandlung nach AuslagerungPlazma işleme olmayan maruz kalma sonucunda bakteri üremesi
Keime werden durch Plasmabehandlung abgetötetBakteriler plazma işleme yoluyla öldürülmüştür

Plasmatreat lider enstitülerle birlikte Openair® plazma teknolojisinin yüzey dezenfeksiyonu için yüksek derecede etkili yöntem olarak kullanılması üzerinde çalışmaktadır (plazma dezenfeksiyon). Openair® plazma ile hassas temizleme özellikle atımlı plazma kontrolü ve özel çalışma gazlarının kullanımıyla birlikte yüzeyleri güvenli şekilde dezenfekte etmeye çok elverişlidir. Bu doğrusal süreç plazmanın potansiyelsiz olma özelliğiyle, kolayca kontrol edilebilmesiyle ve süreç parametrelerinin %100 tekrarlanabilir olmasıyla öne çıkmaktadır.

Plasmatreat GmbH
Türkiye irtibat bürosu
Ataşehir Bulvarı,62 Ada
Gardenya Plaza 3, D:28
34758 Ataşehir – Istanbul

Tel. +90 216 456 92 72
Faks +90 216 456 92 83

info@plasmatreat.com.tr

productronica India
innovation all along the line

14. – 16. Eylül 2017
Pragati Maidan
New Delhi, India

Osaka Material World 2017
World's Leading Advanced Materials Show

20. – 22. Eylül 2017
Hall6, VenueA 33-40
INTEX Osaka
Osaka, Japan

Language