Konu: Plazma ön işlem sistemleri. Plazma hazırlığı, plazma kaplama ve yüzey sertleştirme için robot sistemleri. Yüzey teknolojisi. Plazma sistemlerinin hat içi entegrasyonu.

Openair® robot sistemleri: Mükemmel hat içi entegrasyonlu komple otomasyon

Plasmatreat robot sistemleri çok farklı geometrideki ve boyuttaki parçaların plazma hazırlığı (aktivasyon, temizlik), plazma kaplaması ve yüzey sertleştirmesi için patentli döner nozüllere sahiptir. Üretim süreci içine entegrasyon doğrusaldır, yani oda sistemleri yoktur. Parça üretim hattı içinde kalır ve plazma işlemden hemen sonra işlenmeye devam edilebilir. Bu sayede üretim süreçleri sadeleştirilir, hızlandırılır ve son derece düşük maliyetli olur.

Openair® plazma ile donatılmış olan robot sistemleri – karmaşık uygulamalarda bile – son derece yüksek hassasiyet sağlarlar. Openair® robot sistemleri sağlamdır ve kullanımı kolaydır. Uygulamaya özel olarak uyarlanan nozül başlığı konfigürasyonuyla yüksek çevrim sürelerine ve proses hızlarına ulaşılabilir. Böylece Openair® plazma işlem her zaman tekrarlanabilir parametrelerle son derece yüksek proses güvenliği sağlar.

 Entegre uygulamalar için komple otomasyon çözümleri

Kuru plazma süreci son derece çevre dostudur ve zamandan tasarruf sağlar. Geleneksel ıslak kimyasal yöntemler ve zahmetli oda sistemleri tamamen ortadan kalkabilir.

Müşterilerimizle işbirliği içinde üretim sanayinde akla gelebilecek her uygulama için özel komple çözümler geliştiriyoruz. Buna bir örnek de plazma polimerizasyon için tüm kompakt bütünleşik plazma bileşenlerini içeren Plasmatreat robot sistemidir.

Plasmatreat GmbH
Türkiye irtibat bürosu
Ataşehir Bulvarı,62 Ada
Gardenya Plaza 3, D:28
34758 Ataşehir – Istanbul

Tel. +90 216 456 92 72
Faks +90 216 456 92 83

info@plasmatreat.com.tr

Cockpit Audi Q5 – Plazma, maskelemenin yerini alıyor
Audi Q5’in kokpiti : Hassas bir işlem
Corrosion: PlasmaPlus® Technology in Use at TRW
SPE TPO Automotive Engineerd Polyoefins Conference
The World's Leading Automotive Engineered Polyolefins Forum

1. – 4. Ekim 2017
Troy, United States

EQUIPLAST
The International Plastics and Rubber Event

2. – 6. Ekim 2017
Hall 3 Booth, Nr. C-308
Barcelona, Spain

Language