Konu: Atmosferik basınç plazma sistemlerinin test edilmesi. Plazma uygulamalarının ve plazma hazırlığının test edilmesi. Plazma sistemi kiralama, ödünç verme. Plazma test sistemi. Plazma test tesisi.

Faydalanabileceğiniz bir hizmet daha: Openair® plazma uygulamasını test edebilirsiniz

Üretim sürecinizi optimize etmek mi istiyorsunuz? Konvansiyonel ön hazırlık metotlarının yerine çevre dostu seri çözümlerden mi faydalanmak istiyorsunuz? Yapıştırma, baskı, boyama veya kaplama işlemlerinde yapışma sorunu yaşıyor ya da yeni/zor malzemeleri birleştirmek mi istiyorsunuz? Veya sadece bir ürüne yeni işlevsel yüzey özellikleri mi kazandırmak istiyorsunuz?

Openair® plazma ön hazırlığı, sizin için ideal çözüm olabilir. Openair® atmosferik basınç plazma teknolojisinin yapabilecekleri hakkında kolayca fikir edinebilmeniz için size birçok olanak sunuyoruz:

Bize malzeme örneğinizi gönderin

Üretim süreciniz için ihtiyaç duyduklarınızı ayrıntılı olarak yazın ve plazma uygulamasından geçirmek istediğiniz malzemeleri bize gönderin. Plasmatreat Ar&Ge laboratuvarlarımız sizin için proses parametrelerini ve üretim prosesinizin içerdiği plazma uygulama potansiyellerini hassas bir şekilde değerlendirecektir.

Küçük çaplı seri üretimlerde plazma hazırlığı

İlk etapta belirli bir plazma uygulamasını küçük çaplı bir seride mi kullanmak istiyorsunuz? Dilediğiniz takdirde, partnerlerimizden biri ile parçalarınızı, malzemelerinizi ve ürünlerinizi doğrudan Plasmatreat'te bu uygulamadan geçirebiliriz.

Openair® test sistemlerini kiralayın

Plasmatreat’in dünya çapında geniş bir kiralama havuzu mevcuttur, böylelikle çok çaba harcamanız gerekmeksizin sistemleri üretim hattınıza entegre edebilirsiniz.

Test sistemlerinde tekli jet ve çoklu jet yapılandırmaları mevcuttur.

Bizler sizin için oradayız; dünya çapında: Plasmatreat uzmanlarınız

Hangi test opsiyonunu seçtiğiniz önemli değil, tecrübeli Plasmatreat çalışanları sistemi en iyi hale getirmede ve problem çözümünde sizi destekleyeceklerdir. İşbirlikçi geliştirme sürecinde, sizin için gereken tüm parametreleri sizinle beraber test sistemlerinizde ve/veya Plasmatreat laboratuvarında sizinle birlikte değerlendireceğiz..

Plasmatreat GmbH
Türkiye irtibat bürosu
Ataşehir Bulvarı,62 Ada
Gardenya Plaza 3, D:28
34758 Ataşehir – Istanbul

Tel. +90 216 456 92 72
Faks +90 216 456 92 83

info@plasmatreat.com.tr

productronica India
innovation all along the line

14. – 16. Eylül 2017
Pragati Maidan
New Delhi, India

Osaka Material World 2017
World's Leading Advanced Materials Show

20. – 22. Eylül 2017
Hall6, VenueA 33-40
INTEX Osaka
Osaka, Japan

Language