Konu: Profil kaplamada plazma hazırlama. WPC profillerde solventsiz/yapıştırma ajansız işleme, mobilya ve pencere profillerinin kaplanması.

WPC mobilya profillerinin ve pencere profillerinin solventsiz kaplanması

Mobilya profilleri sıklıkla MDF'den, prespandan, PP ve PVC gibi plastiklerden ve yakın zamanda plastik ve ahşap kombinasyonu olan WPC (Wood Plastic Compounds) malzemeden üretilmektedir. Bunlar örn. mobilya bitiş veya kenar çıtası olarak veya iç dekorasyonda panel olarak kullanılmaktadır. Profiller kaplama prosesiyle dekoratif hale getirilir: Kaplama filmi, kaplama makinesi içinde kesintisiz olarak yapıştırıcı uygulandıktan sonra baskı rulolarıyla homojen olarak profil üzerine uygulanır.

Openair® plazma mobilya ve pencere profillerinin film preslenmeden hemen önce efektif şekilde hazırlanmasını sağlar. Bu sayede solventsiz yapıştırıcılar apolar olan profil yüzeylerinde uygulanabilir. Ayrıca yapıştırma ajanı (primer) uygulanmasına gerek kalmaz.

Openair® plazmanın profil kaplamasındaki avantajları güvenli ve kesintisiz proses akışı ve prosesin kolayca tekrarlanabilir olmasıdır.

ana konuya geri dön Mobilya Sanayi

Plasmatreat GmbH
Türkiye irtibat bürosu
Ataşehir Bulvarı,62 Ada
Gardenya Plaza 3, D:28
34758 Ataşehir – Istanbul

Tel. +90 216 456 92 72
Faks +90 216 456 92 83

info@plasmatreat.com.tr

Mobilya İmalatı:Plazma sıfır kenar izi yapar
parts2clean
Leading International Trade Fair for Industrial Parts and Surface Cleaning

31. Mayıs – 2. Haziran 2016
Hall 5, Booth E19
Messegelände Stuttgart, Germany

DRUPA

31. Mayıs – 10. Haziran 2016
Hall 11, Booth D29
Düsseldorf Fairgrounds , Germany

Language