Novotechnik

Openair® plazma – Güvenilir yol ve açı sensör sistemleri için ön koşul

Novotechnik, yüksek kaliteli potansiyometrik yol ve açı sensör sistemleri alanında lider bir üreticidir. Sensörlerimiz özellikle otomobil ve makine mühendisliği alanında kullanılmaktadır. Bu uygulamalarda, uzun kullanım süreleri boyunca yüksek hassasiyet ve güvenilirlik ön plandadır. Sensörlerimiz özellikle otomobil üretiminde dünya çapında kullanılmaktadır ve kendilerini milyonlarca kere kanıtlamıştır. Bu piyasada lider konumda kalabilmek için üretimde yüksek iş hacmi ve çalışanların yüksek kalite bilinci önemli faktörlerdir.

Fotoğraf: Novotechnik
Kapaklı, entegre servo motorlu ve sensörlü kısma valfi ünitesi. Openair® plazma ile hazırlama işlemi, entegre sensör iletken plakasının kaplamasında uygulandı.

Bu yolda ilerlerken dönüm noktalarından biri, 2000 yılında sensör üretiminde Openair® plazma teknolojisini kullanmaya başlamamız oldu. Plasmatreat'in sunduğu yöntemler serigrafik baskı yöntemiyle kaplama işlemini gerçekleştirmeden önce iletken plakası yüzeylerimizi temizliyor ve etkinleştiriyoruz. Kaplamalarımızda yapışma sorunları yaşamıyoruz. Openair® süreci yüksek seviyede etkili, hızlı ve böylece uygun maliyetli. Bir Plasmatreat sistemi, birden fazla serigrafik baskı hattı için yeterli oluyor. Sistem çok güvenilir bir şekilde çalışıyor ve arızalar bakımından hassas değil. Böylece sensörlerimizin kesintisiz üretimi için yüksek seviyede bir kullanılabilirliğe sahibiz.

Openair® plazma sayesinde kaplamalarımızın güvenilir bir şekilde astara yapışıyor ve bu da sensörlerimizin kullanım esnasında güvenilirliği için önemli bir ön koşuldur. Biz bundan yaşıyoruz. Novotechnik ve Plasmatreat sensörleri, iyi bir tercihtir.

Dr. Tobias Eckert,
Potansiyometre Teknoloji Merkezi Yöneticisi
Novotechnik
Messwertaufnehmer OHG
Siedle Gruppe


Novotechnik Messwertaufnehmer OHG
www.novotechnik.de

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.