Çamaşır makinesi parçalarının yapıştırılmasından önce plazma hazırlığı – kapı, tambur, üst kapak, denge ağırlığı

Openair® plazmanın çamaşır makinesi üretimindeki kullanım alanları çok çeşitlidir. Openair® plazma çamaşır makinesi kapılarındaki polipropilen-plastik yapıştırmadan plastik çıtaların kompozit plakalara yapıştırılmasına, büyük yük altında çalışan polimer betondan kompozit denge ağırlıklarına kadar ön işleme alanında yeni standartlar koymaktadır.

Bu alanda Openair® plazma hazırlığının olanaklarının sınırı yoktur, çünkü doğru yapıştırıcılar ile kombine edildiğinde – pratikte her malzeme üzerinde – yüksek dayanımlı kompozit yapılar elde edilebilir.

 

Miele & Cie. KG

Plazma sayesinde çamaşır kurutucuları için kalite güvencesi

Alman şirket Miele'nin, ısı pompası ve kondensat kurutucularının contalarının yapışma özelliğine olan talepleri en üst düzeydedir. Plastik parçaların önceden Openair® plazma ile işlenmesi sayesinde kurutucuların kullanım ömrü en az 20 yıldır.

Referans Hikayeleri Okuyun

/Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare, /Tags/Konsumgueter/WeisseWare

ilgili basın makaleleri

Uzun süre boyunca sorunsuz kullanım

belgeyi aç

Uzun süre boyunca sorunsuz kullanım

SUBCON TURKEY 12/2010
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.