Gemi içi yapımında hafif konstrüksiyon panellerin yapıştırılması ve boyanması – plazma işlem sayesinde tamamen solventsiz

Gemilerin iç yapılarında duvarlar, tavanlar, bölmeler ve komple kabinler için modern hafif konstrüksiyonların geliştirilmesi amacıyla ağırlıklı olarak bal peteği malzemeler veya sandviç elemanlar kullanılır. Bunlar hafif, sağlam ve neme karşı son derece dayanıklıdır. Dış katmanların birbirleriyle güvenilir, kabarcıksız ve homojen olarak güvenle birleştirilmesi gerekir.

Seçici yapıştırma için Openair® plazma

Kimyasal madde olmaksızın bir petek yapısına ön işlem uygulanması

Openair® plazma ile yüzey hazırlığı yapılması örn. geri dönüşümlü veya kompozit malzemelerin efektif plazma aktivasyonunu sağlar. Plazma işlem katman üretiminde ve takip eden boyama süreçleri için ön işlem uygulanmasında idealdir.

/Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Schifffahrt, /Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht, /Tags/Transport/Schifffahrt, /Tags/Transport/Schifffahrt-recht

ilgili basın makaleleri

Clean affair – Large-area application in LNG tankers

PLASTVERARBEITER (1/2008)
belgeyi aç

Safer LNG transport due to correct pretreatment

ADHÄSION (6/2007)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.