Openair® plazmayla boya onarımı – Clearcoat üzerinde güvenli tutunma

Otomobil karoserilerinin boyaları birçok katmandan oluşur: KTL, astar, Basecoat ve Clearcoat. Boya hataları ve enklüzyonlar zahmetli rötuş işlemleri (maskeleme, zımparalama, yeniden boyama) gerektirirler.

İlk Clearcoat (son kat) üzerine yeniden tutunma düşük yüzey geriliminden dolayı ancak ön işlem yapıldıktan sonra mümkün olur.

Seçici plazma işlem karoserinin zahmetli bir şekilde elden geçirilmesi yerine uygulanabilecek düşük maliyetli ve etkili bir alternatiftir. Plasmatreat Openair® yöntemi hem kısmi rötuş için hem de tüm karoseri yeniden boyanmadan önce uygulanabilir. Openair® plazmayla alçak basınç plazma odalarının kullanılmasına gerek kalmaz.

/KfzAussenteile, /KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile, /Tags/Automobilbau/KfzAussenteile-rechts

ilgili basın makaleleri

Cockpit Audi Q5 – Plazma, maskelemenin yerini alıyor

BP&R (British Plastics & Rubber, 5/2011)
belgeyi aç

Sa(v)fe with Plasma - Plazma ile hem tasarruf, hem güvenlik

PROCESS CLEANING (5-6/2009)
belgeyi aç

Otomobil boyama: Kaplama hatalarını kolayca ortadan kaldırın

JOT (4/2009)
belgeyi aç

İletişim

Sizin için buradayız...

Soru veya önerileriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zorluklarınızın üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz. Buradan isteğiniz için ilgili kişiyi bulabilir veya formu doldurabilirsiniz.